pixel

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı ile Geri Geliyor !!

Modern Warfare ve Blackops serilerini baştan başlayan Call of Duty II. Dünya savaşı ile geri geliyor.

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı ile Geri Geliyor !!

Geçtiğimiz haftalarda II. Dünya savaşını konu alacağı söylentileri ortaya çıkmıştı. Modern Warfare iki beklenirken tekrar II. Dünya Savaşı söylentileri pek samimi gelmiyordu. Bu hafta Eurogamer’ın doğrulaması ile beraber Call of Duty World War serisi onaylanmış oldu.

Oyun Sledgehammer Games tarafından geliştirilecek ve  Call of Duty WWII: Vanguard olarak çıkacağı belli oldu. Fakat oyunun hangi zaman dilimini anlatacağı hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Her ne kadar EuroGamer 1945’lerin baz alınacağını söylesene de farklı bir tarihte geçme ihtimalide bulunuyor.

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı ile Geri Geliyor !!

Tabi oyun haberleri doğrulandıktan sonra merak edilen başka bir konu ise oyunun hangi motor ile yapılacağı. Bilindiği üzere Modern Warfare IW8 oyun motoru ile geliştirilmiş ve grafik, fizik ve ses gibi alanlarda oldukça iyi bir iş çıkartmıştı. Blackops ise eski BO4 oyun motorunu güncelleyerek yeni Cold war oyununu piyasaya sürmüştü.

Konu ile alakalı olarak Call of Duty New nickli Twitter sayfasından bir anket açıldı ve yeni gelecek olan oyunun hangi motor ile yapılmasının istendiği oyunculara soruldu. 82,750 kişinin oy kullandığı ankette çoğunluk tarafından IW8 Modern Warfare oyun motoru seçildi.

 

Call of Duty İkinci Dünya Savaşı ile Geri Geliyor !!


Yorum yapın