IMOLA-5060 / AMD Ryzen 5 7500F TRAY / ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi vs CARNAGE-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi - 007 First Light Hediyeli
IMOLA-5060 / AMD Ryzen 5 7500F TRAY / ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi ile CARNAGE-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi - 007 First Light Hediyeli karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
IMOLA-5060 / AMD Ryzen 5 7500F TRAY / ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi, CARNAGE-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi - 007 First Light Hediyeli için karşılaştırma tablosu
  IMOLA-5060 / AMD Ryzen 5 7500F TRAY / ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi CARNAGE-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi - 007 First Light Hediyeli
Resim Bitfenix Grafi Black 4x120mm Frgb Fan Mesh Temperli Cam Usb 3 0 Mid Tower Atx Gaming Kasa Bfc Grm Kkgsk 4f 1 Enermax Starryfort Sf217 Argb Temperli Cam Usb 3 0 Mid Tower Atx Maxpro Iii 600w Gaming Kasa 1
Sepete ekle Seçenekler Seçenekler
Ürün Adı IMOLA-5060 / AMD Ryzen 5 7500F TRAY / ASUS DUAL GeForce RTX 5060 OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi CARNAGE-5600 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS 16GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi - 007 First Light Hediyeli
Değerlendirme
4.90 out of 5
Marka Powered by ASUS Powered by MSI
EAN 8681111005942 8681101192409
Üretici kodu IMOLA-5060 CARNAGE-5600
SKU 121349 119240
İşlemci Üreticisi AMD AMD
İşlemci Serisi Ryzen 5 Ryzen 5
İşlemci Modeli Ryzen 5 7500F Ryzen 5 5600
Çipset AMD A620 AMD A520
Grafik işlemci üretici NVIDIA NVIDIA
Grafik işlemci serisi GeForce RTX 50 Serisi GeForce RTX 50 Serisi
Grafik işlemci modeli GeForce RTX 5060 GeForce RTX 5060 Ti 16GB
Grafik Bellek 8 GB 16 GB
Depolama Biçimi M.2 2280 M.2 2280
Depolama Kapasitesi 500 GB 500 GB
Depolama Tipi Dahili SSD Dahili SSD
Garanti Süresi 2 Yıl (Parça Garantili) 2 Yıl (Parça Garantili)
Güç Kaynağı Değeri 600 Watt 600 Watt
Model Adı IMOLA-5060 CARNAGE-5600
Ram Hızı 5600 MHz 3200 MHz