NOVA-8400F / AMD Ryzen 5 8400F TRAY / ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 BULK OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi
Üretimi Durdurulmuş
Önemli Bilgiler
▸ Bütün sistem tavsiyelerimizin montaj ve testleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
▸ Sistem tavsiyelerimiz hakkında diğer sıkça sorulan sorular için buraya tıklayınız.
- Teknik Özellikler
- Açıklama
- Taksit Seçenekleri
- Değerlendirmeler (4)
- Soru & Cevap (3)
Bu ürün için parça bilgisi bulunamadı.
| Marka | |
|---|---|
| Model Adı | NOVA-8400F |
| Üretici kodu | NOVA-8400F |
| EAN | 8681103301342 |
| Garanti Süresi |
| İşlemci Üreticisi | |
|---|---|
| İşlemci Serisi | |
| İşlemci Modeli | |
| Çipset | |
| Grafik işlemci üretici | |
| Grafik işlemci serisi | |
| Grafik işlemci modeli | |
| Grafik Bellek | |
| Ram Kapasitesi | |
| Ram Tipi | |
| Ram Hızı | |
| Depolama Tipi | |
| Depolama Biçimi | |
| Depolama Kapasitesi | |
| Güç Kaynağı Değeri | |
| Soğutma Yöntemi |
NOVA-8400F / AMD Ryzen 5 8400F TRAY / ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 BULK OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Sistem Tavsiyesi için 4 değerlendirme
| 5 yıldız | 75 | 75% |
| 4 yıldız | 25 | 25% |
| 3 yıldız | 0% | |
| 2 yıldız | 0% | |
| 1 yıldız | 0% |
Üzgünüz, mevcut seçimlerinizle eşleşen değerlendirme yok
Soru & Cevap
Merhaba , 120 mm ARGB x 4 adet fan bulunmaktadır.
Gaming.Gen.TR 10 Haziran 2025 tarihinde cevapladı. Mağaza yöneticisiMerhaba, 120 mm ARGB x 4 adet fan bulunmaktadır.