Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27 inç 165 Hz 1ms Full HD FreeSync Premium VA Gaming Monitör
Sınırları Aşın
Gerçek zamanlı tepki
Düşmanlarınız ne kadar hızlı olurlarsa olsun artık onları alt edebilirsiniz. 165 Hz yenileme hızı, ultra akıcı hareketlerle gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız için gecikmeleri ve hareketlerdeki buğulanmayı giderir.
Tepkileri milisaniye ile ölçülür
Kesintisiz oyun akışı
Tam görüş alanına sahip olun
3 TARAFTAN ÇERÇEVESİZ TASARIM
Dinlenmiş gözlerle daha fazla zafer
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
İlgili ürünler
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 inç 240 Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive-Sync Pivot Gaming Monitör