Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27 inç 165 Hz 1ms Full HD FreeSync Premium VA Gaming Monitör
Sınırları Aşın
Gerçek zamanlı tepki
Düşmanlarınız ne kadar hızlı olurlarsa olsun artık onları alt edebilirsiniz. 165 Hz yenileme hızı, ultra akıcı hareketlerle gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız için gecikmeleri ve hareketlerdeki buğulanmayı giderir.
Tepkileri milisaniye ile ölçülür
Kesintisiz oyun akışı
Tam görüş alanına sahip olun
3 TARAFTAN ÇERÇEVESİZ TASARIM
Dinlenmiş gözlerle daha fazla zafer
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
İlgili ürünler
ASUS ZenScreen GO MB16AWP 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör
ASUS ZenScreen MB14AC 14 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör
MSI G2712F 27 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Ultra Rapid IPS Gaming Monitör
MSI G244F E2 23.8 inç 180Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Rapid IPS Gaming Monitör