Dell Inspiron 15 3520 Intel Core i5-1235U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD 120Hz IPS Ubuntu Laptop (I35201003U) – 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
Üretimi Durdurulmuş
Dell Yerinde Servis Hizmeti Nasıl Çalışır?
Dell Destek Hattı’nı ücretsiz arayın: 0090 (212) 371 9054
Garanti altındaki cihazlarda, tüm Türkiye’de geçerli ve ücretsiz.
Günlük işlerinizi halledin
Üretkenlik için tasarlandı
Modern, özenli bir tasarım
Klasik bir görünüm için Karbon Siyahı ile şekillendirilmiştir.
Amaca yönelik özellikler
Kullanımı kolay teknoloji
| Marka | |
|---|---|
| Model Adı | I35201003U |
| Üretici kodu | I35201003U |
| Renk | |
| Garanti Süresi |
| İşlemci Üreticisi | |
|---|---|
| İşlemci Serisi | |
| İşlemci Nesli | |
| İşlemci Modeli | |
| İşlemci Temel Hızı | |
| İşlemci Turbo Hızı | |
| Çekirdek sayısı | |
| İş Parçacığı Sayısı | |
| Ön bellek | |
| Grafik işlemci üretici | |
| Grafik işlemci serisi | |
| Grafik işlemci modeli | |
| Ekran Boyutu | |
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Panel Türü | |
| Tazeleme Hızı | |
| Görüş Açısı | |
| En/Boy Oranı | |
| Ram Kapasitesi | |
| Ram Hızı | |
| Ram Tipi | |
| Depolama Tipi | |
| Depolama Biçimi | |
| Depolama Kapasitesi | |
| İşletim Sistemi | |
| Kablosuz Ağ | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
| USB Portları | |
| Dahili Kamera | |
| Hoparlör | |
| Kart Okuyucu | |
| Klavye Dili | |
| Klavye Tipi | |
| Aydınlatma |
İlgili ürünler
MSI PRO MP271A 27 inç 100Hz 1ms Full HD IPS Monitör
ASUS ZenScreen MB14AC 14 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör