Dell Inspiron 15 3520 Intel Core i5-1235U 8GB DDR4 512GB SSD 15.6 inç Full HD 120Hz IPS Ubuntu Laptop (I35201003U) – 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
Üretimi Durdurulmuş
Dell Yerinde Servis Hizmeti Nasıl Çalışır?
Dell Destek Hattı’nı ücretsiz arayın: 0090 (212) 371 9054
Garanti altındaki cihazlarda, tüm Türkiye’de geçerli ve ücretsiz.
Günlük işlerinizi halledin
Üretkenlik için tasarlandı
Modern, özenli bir tasarım
Klasik bir görünüm için Karbon Siyahı ile şekillendirilmiştir.
Amaca yönelik özellikler
Kullanımı kolay teknoloji
| Marka | |
|---|---|
| Model Adı | I35201003U |
| Üretici kodu | I35201003U |
| Renk | |
| Garanti Süresi |
| İşlemci Üreticisi | |
|---|---|
| İşlemci Serisi | |
| İşlemci Nesli | |
| İşlemci Modeli | |
| İşlemci Temel Hızı | |
| İşlemci Turbo Hızı | |
| Çekirdek sayısı | |
| İş Parçacığı Sayısı | |
| Ön bellek | |
| Grafik işlemci üretici | |
| Grafik işlemci serisi | |
| Grafik işlemci modeli | |
| Ekran Boyutu | |
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Panel Türü | |
| Tazeleme Hızı | |
| Görüş Açısı | |
| En/Boy Oranı | |
| Ram Kapasitesi | |
| Ram Hızı | |
| Ram Tipi | |
| Depolama Tipi | |
| Depolama Biçimi | |
| Depolama Kapasitesi | |
| İşletim Sistemi | |
| Kablosuz Ağ | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
| USB Portları | |
| Dahili Kamera | |
| Hoparlör | |
| Kart Okuyucu | |
| Klavye Dili | |
| Klavye Tipi | |
| Aydınlatma |
İlgili ürünler
MSI MODERN AM242P 12M-1694TR Intel Core i5-1235U 8GB DDR4 512GB SSD 23.8 inç Full HD W11 Home All In One Bilgisayar
MSI PRO MP271A 27 inç 100Hz 1ms Full HD IPS Monitör
MSI PRO H610M-E 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI VGA mATX Anakart