ViewSonic VX27G1-2K 27 inç 180Hz 1ms 2K QHD G-Sync IPS Pivot Gaming Monitör
Stokta
SuperClear IPS ile Göz Kamaştırmayan Oyun
Işık Hızında Yenileme Oranı
VX27G1-2K, aşırı duyarlı 180Hz yenileme hızıyla kusursuz oyun ve video düzenleme deneyimleri sunar. Akıcı ve sürükleyici görselleri, hassas nişan almaya olanak tanıyarak rekabetçi oyun oturumlarında üstünlük kurmanızı sağlar. Her kare önemliyken, bu monitör hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlar.
Kristal Berraklığında Detaylar
Hayaletsiz Netliğe Tanık Olun
Ekran Yırtılmasına Elveda Deyin
Canlı Görsellerin Kilidini Açın
Genişletilmiş Bağlantı
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Renk Doğruluğu | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
| Mekanik tasarım | Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt), VESA Duvar Montajı, Kensington kilidi |
Soru & Cevap
Merhaba, tüm ürünlerimiz sıfır ve kapalı kutudur.
Gaming.Gen.TR 11 Ağustos 2025 tarihinde cevapladı. Mağaza yöneticisiÜzgünüz, soru bulunamadı
İlgili ürünler
ASUS ProArt PA329CV 32 inç 60Hz 5ms 4K UHD IPS Pivot Monitör
ASUS ZenScreen MB17AHG 17.3 inç 144Hz 5ms Full HD Freesync IPS Taşınabilir Monitör
MSI MAG 321UPX QD-OLED 31.5 inç 240 Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive-Sync Pivot Gaming Monitör
MSI MPG 321URX QD-OLED 31.5 inç 240Hz 0.03ms G-Sync 4K UHD Pivot Gaming Monitör