Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS, yeni Intel Z690, H670, B660 ve H610 anakartlarını duyurdu!

ASUS, 12. Nesil Intel Core işlemcilerini destekleyen en son teknolojilerle dolu geniş anakart seçenekleri sunuluyor.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Üç yeni Z690 modelinde PCIe® 5.0, DDR5 desteği, ASUS Güçlendirilmiş Bellek Profili ayarları, 2,5 Gb Ethernet ve WiFi 6E özellikleri bulunuyor.
  • Güçlü performans ve uygun maliyeti bir arada sunan çok sayıda yeni B660 modeli Wi-Fi 6 ve USB Type-C® gibi özelliklerle donatıldı.
  • Belirli modeller, daha yaygın bulunabilen DDR4 bellek modüllerine destek veriyor.
  • Tüm modeller Windows 11 ile uyumlu olarak geliyor.

ASUS bugün, 12. Nesil Intel Core işlemcilerine destek veren çolk sayıda yeni Z690, H670, B660 ve H610 anakart modelini duyurdu. Birçok farklı seçenek sunan yeni anakartlar en son teknolojileri daha geniş kitlelere ulaştırıyor. Z690 serisi yeni ROG Strix ve TUF Gaming modelleriyle genişlerken yeni B660 ve H670 serileri de 12. nesil platformu orta seviyeye taşıyor. H610 anakartlar ise her bütçeye uygun bir seçenek olmasını sağlıyor. ASUS ayrıca kendi sistemini toplayan kullanıcılara yeni ROG ROG Ryujin II ARGB sıvı soğutucu ile işlemci soğutması için yüksek performanslı bir seçenek daha sunuyor.

Yeni ROG Strix Z690-A Gaming WiFi, TUF Gaming Z690-Plus WiFi ve TUF Gaming Z690-Plus modellerinin tümü DDR5 bellek modüllerine destek veriyor. ASUS bunun yanı sıra yeni T-FORCE DELTA TUF Gaming Alliance RGB DDR5 5200 MHz 16 GB bellek kit için TeamGroup ile ortak çalışma yürüttü. Bileşenler endüstri standartlarını fazlasıyla karşıladıklarından emin olmak için testlerden geçirildi. Bu sayede daha iyi uyum, kararlılık, dayanıklılık ve üst düzey performans sunuluyor. Uyumluluk garantisi için özel olarak hazırlanan güvenilir ürünler için TUF Gaming Alliance ile sunulan bilgisayar donanımlarına göz atın. ASUS ayrıca yeni teknolojilerin tam olarak anlaşılması için bir de Z690 anakart kılavuzu yayınlıyor.

Güçlü performansı uygun maliyetle sunan bir anakart peşindeki kullanıcılar, ASUS’un yeni Intel B660 yonga setli anakart modelleri arasında aradıklarını bulabilir. Bu yeni modellerde PCIe® 5.0 yuvası, bellek hız aşırtma, DDR4 veya DDR5 bellek desteği gibi özellikler yer alıyor. Çok sayıda PCIe hattı isteyen fakat Z690 anakartlarla mümkün olan işlemci hız aşırtma olanaklarından yararlanmayı düşünmeyen kullanıcılar ise ASUS’un H670 yonga setli yeni anakartlarını tercih edebilir. Bu serideki tüm modeller bir adet PCIe 5.0 yuvasına, çok sayıda PCIe 4.0 M.2 yuvasına ve DDR4 bellek desteğine sahip. ASUS ayrıca yeni H610 yonga setine sahip, her bütçeye uygun olabilecek anakart modelleri de sunuyor.

ASUS, yeni işlemcileri için yeni bir soğutucu satın almak isteyenlere üst düzey performans ve etkileyici stili bir arada sunan ROG Ryujin II ARGB AIO soğutucuyu sunuyor. 7. Nesil Asetek pompa, aşağı dönük pompa fanı ve etkinliği kanıtlanmış ASUS Eksen Teknolojili fanlardan oluşan tasarım fısıltı sessizliğinde çalışırken işlemci sıcaklığını kontrol altında tutuyor. Entegre 3,5 inç OLED panel, kullanıcılara kendilerine özel grafikler veya önemli sistem bilgilerini gösterebilen dikkat çekici bir alan sağlıyor. Bu hepsi bir arada soğutucu 360 mm veya 240 mm radyatör seçenekleriyle birçok farklı kasaya uyuyor. Yen ARGB fan ile ROG Ryujin II ARGB serisi, kullanıcılara oyun sistemlerinde kendilerine özel aydınlatma sistemi kurmaları için daha da fazla seçenek sunuyor.

Asus yeni intel z690 h670 b660 ve h610 anakartlarini duyurdu 20220107 1

Lider anakart üreticisi olarak sosyal sorumluluğa önem veren ASUS kullanıcılara güç tasarruflu ve etkili araçlar sunmaya kararlı. ASUS, tüm Z690, H670, B660 ve H610 anakartları için olağanüstü performanstan ödün vermeden toplam enerji tüketimini azaltan yeni modlar da duyurdu.

Daha ayrıntılı bilgi ve teknik özellikler için lütfen Edge Up satın alma kılavuzunu inceleyin.

Belirli bir Intel 12. Nesil modeli hakkında tam ve ayrıntılı bilgiyi özel ASUS Intel 12. Nesil anakart merkezinde bulabilirsiniz.

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın