Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS ROG, Herculx ekran kartı sabitleyicisini duyurdu!

ASUS ROG Herculx ile ekran kartları kasa içi kalabalık oluşturulmadan sabitlenebiliyor.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • 72 – 128 mm arasında genişleyebilen ürün ağır ekran kartları için sağlam bir temel oluşturuyor.
  • Alet gerektirmeden yerleştirilen ürün hassas ayar çarkı ve çıkarılabilir katman ile mükemmel hizalanabiliyor.
  • Aura Sync uyumlu ARGB kısımlar, diğer ASUS bileşenleriyle senkronize edilebiliyor.

ASUS Republic of Gamers (ROG), güç kaynağı kapağı bulunan çoğu bilgisayar kasasına uyumlu, alet gerektirmeden kurulabilen ekran kartı sabitleyicisi ROG Herclux’u duyurdu. Modern ROG ekran kartlarında esnemeyi ve PCB’de aşınmayı azaltan tam boy arka plakalar ve dahili sağlam çerçeveler bulunuyor. Ancak, üç yuva yer kaplayan kalın ve yüksek performanslı ekran kartlarında kullanıcılar kartın ömrünü uzatmak ve sallanmasını engellemek için ek destek kullanmayı da talep edebiliyor. ROG Herclux’un dikey tasarımı piyasadaki en büyük ekran kartlarını bile destekleyecek kadar güçlü.

Asus rog herculx ekran karti sabitleyicisini duyurdu 20220126 2

ROG Wingwall gibi diğer seçenekler bilgisayar kasasındaki açık genişletme yuvasına monte ediliyor. Açık bir yuva olduğunda bu modelin yatay tasarımı harikalar yaratıyor. Ekran kartının altında bir PSU koruma kapağı bulunan kasaların çoğuna uyan ROG Herclux ise kullanımı çok kolay bir alternatif. Emici kauçuktan üretilen tek parça ayak sağlam bir taban oluşturuyor. Bu kısım, koruma kapağının üzerine sağlam bir şekilde oturarak GPU’yu alttan destekliyor. Bu dikey tasarım sayesinde bir eklenti kartı yuvası da boş kalmış oluyor. Böylece kullanıcılar ekran kartlarının sallanmasını engellerken, daha kısa boylu genişletme kartları ekleyebiliyor veya daha sabit bir hava akışı elde edebiliyor. Destek sütunu ve karşı ağırlıklar uzun vadeli yapısal bütünlük için çinko alaşımdan üretildi.

Asus rog herculx ekran karti sabitleyicisini duyurdu 20220126 3

ROG Herclux’u yerleştirmek çok kolay. İki ayar mekanizması ile 72 – 128 mm aralığında destek veren bu ürün hiçbir alet gerektirmeden her boydan kasaya uyum sağlıyor. Kullanıcılar ince ayar makarasını kullanarak yerleşik çarkı döndürüp parçayı yukarı aşağı ayarlayabiliyor. Çıkarılabilir katman ise Herclux yerine oturduğunda GPU’nun tam yatay kalmasını sağlıyor. Çerçeve çıkarıldığında ekran kartının veya diğer bileşenlerin hasar görme riskini azaltmak için, destek yapısı tek tuşla yavaş ve sorunsuz şekilde yerinden ayrılabiliyor.

ROG Herclux, sisteminize ekstra hava da katıyor. Entegre adreslenebilir RGB LED kısım, Aura Sync ile uyumlu. Bu sayede sistem aydınlatmasıyla kolayca senkronize olabiliyor. Eşsiz 3D aydınlatma deseni ve ROG logosundaki şeffaf geçiş efektiyle Herclux, ekran kartınıza stil katacak. 

Teknik Özellikler[1]

ASUS ROG Herculx

Model AdıXH01
RenkSiyah
MalzemeÇinko alaşım, alüminyum alaşım, akrilik, plastik
Boyutlar208 x 71 x 46 mm 208 x 128 x 46 mm (tamamen açıldığında)
ARGB kablo uzunluğu500 mm
Net ağırlık0,171 kg
Brüt ağırlık:0,308 kg

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!


[1]Teknik özellikler, içerik ve ürün bulunabilirliği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma, çevresel ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Teknik özelliklerin tümünü http://www.asus.com adresinde bulabilirsiniz.

ROG Hakkında

Republic of Gamers (ROG), ASUS’un kendini dünyanın en iyi oyun donanımları ve yazılımlarını geliştirmeye adadığı alt markasıdır. 2006’da kurulan ROG, anakartlar, ekran kartları, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar, monitörler, ses ekipmanları, router’lar ve çevre birimlerin dahil olduğu, performans ve kaliteyle öne çıkan yenilikçi bir ürün ailesidir. ROG, önde gelen uluslararası oyun etkinliklerine katılır ve sponsor olur. Yüzlerce hız aşırtma rekorunda kullanılan ROG ekipmanları, tüm dünyada oyuncular ve bilgisayar tutkunlarının tercihi olmaya devam ediyor. Şampiyonların tercihiyle ilgili daha fazla bilgi edinmek bu adresi ziyaret edin: http://rog.asus.com

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın