Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

150’den Fazla Oyun NVIDIA DLSS’yi Destekliyor!

GeForce oyuncuları NVIDIA DLSS ile Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen ve Total War: Warhammer III için Oyuna Hazır!

NVIDIA DLSS destekli oyunlar arasına Şubat’ta eklenen en yeni oyunlar arasında; Dying Light 2 Stay Human, Phantasy Star Online 2 New Genesis ve Sifu da var; böylelikle NVIDIA DLSS, 150’den fazla oyunda, tavizsiz görüntü kalitesiyle performansı hızlandırıyor. Bunun yanı sıra NVIDIA; Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen ve Total War: Warhammer III için yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Ayrıca, bilgisayarlarını kişiselleştirmek isteyen oyuncular, mutlaka NVIDIA GeForce RTX Keycap Giveaway’e bir göz atmalı.
Yeni Oyunlar DLSS’le Kaliteden Ödün Vermeden Performans Artışı Kazanıyor!
Bu ay, ezber bozan DLSS teknolojisinin, aşağıdakiler başta olmak üzere, pek çok oyunda, GeForce RTX sahibi oyunculara üstün bir oyun deneyimi yaşatacağını görüyoruz:
• Dying Light 2 Stay Human – DLSS, 2 kata kadar performans artışı sağlıyor. Ayrıca DLSS ve RTX ile hızlandırılmış ışın izlemeli küresel aydınlatma, güneş gölgeleri, yansımalar, ortam aydınlatması ve dinamik el feneri ışığının gerçekçi birleşimi, GeForce RTX oyuncularına muhteşem bir Dying Light 2 Stay Human deneyimi sunuyor.
• Martha Is Dead – – 24 Şubat’ta gelecek olan DLSS desteği, pürüzsüz bir performansla çalışan daha gerçekçi, sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunda ayrıca ışın izlemeli gölgeler ve ışın izlemeli yansımalar da mevcut.
• Phantasy Star Online 2 New Genesis – NVIDIA DLSS, grafik ve render çözünürlükleri maksimuma çıktığında performansı %45’e kadar hızlandırarak, GeForce RTX 3060 ve üzeri ekran kartı sahiplerinin 4K’da 60 FPS’nin üzerinde oynamasını sağlıyor.
• SCP: Pandemic – 22 Şubat’ta gelecek olan NVIDIA DLSS desteği, 4K’da %90’a varan performans artışı sağlayarak tüm GeForce RTX GPU’ları 100 ve üzerinde kare hızlarına çıkarıyor!
• Shadow Warrior 3 – 1 Mart’ta gelecek olan NVIDIA DLSS desteği, oyunun harika görsellerini daha da yüksek hız ve performansla buluşturuyor.
• Sifu – NVIDIA DLSS, performansı %45’e kadar artırarak, tüm GeForce RTX sahibi oyuncuların, kusursuz bir oyun deneyim için, tüm ayarlar en yüksek seviyedeyken, 4K çözünürlükte dahi 100 FPS’nin üzerinde bir performansla oynamasını sağlıyor.
• Supraland Six Inches Under – DLSS, performansı %65’e kadar hızlandırarak tüm GeForce RTX GPU’ların 4K’da 60 FPS’nin üzerinde performans vermesini sağlıyor.
Game Ready Sürücüsü Desteği Hazır: Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen, ve Total War: Warhammer III
– NVIDIA bugün, Elden Ring, Destiny 2: The Witch Queen, GRID Legends ve Total War: Warhammer III için daha ilk günden optimizasyon sunan yeni Game Ready Sürücüsünü yayınladı.
GeForce Game Ready sürücüleri daima, en sevdiğiniz oyunlar için en iyi oyun deneyimini sunar. Geliştiricilerle işbirliği içinde hassas bir şekilde derlenir; maksimum performans ve güvenilirlik için binlerce donanım yapılandırmasında kapsamlı bir şekilde test edilirler. GeForce oyuncuları, GeForce Experience’ı kullanarak, sürücüleri kolaylıkla indirebilir ve kurabilir. Böylelikle bir oyun çıkar çıkmaz oynamaya hazır olurlar.

150den fazla oyun nvidia dlssyi destekliyor 20220215 1


İlişkili Bağlantılar:
GeForce.com’da DLSS Şubat Güncellemesi İle İlgili Makale:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/february-2022-rtx-dlss-game-updates
GeForce.com’da NVIDIA Game Ready Sürücüsü İle İlgili Makale:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/elden-ring-destiny-2-witch-queen-total-war-warhammer-3-game-ready-driver
Phantasy Star Online 2 New Genesis 4K NVIDIA DLSS Karşılaştırma Videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=HlvIzVsIVzI&feature=emb_title
Supraland Six Inches Under 4K NVIDIA DLSS Karşılaştırma Videosu:
https://youtu.be/PzrIHgp-gck
GeForce.com’da GeForce RTX Keycap Etkinlikleri İle İlgili Makale:
https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/geforce-rtx-keycaps/

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın