Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

God Of War Ragnarok 2022’de Çıkıyor!

Bu haftanın başlarında, Sony Santa Monica God of War Ragnarok için kısa bir güncelleme paylaştı. Stüdyo tam olarak oyunun 2022’de çıkacağını söylemedi. Bu sebeple merak konusu olan şey bu PS4 ve PS5 oyunun çıkışı gelecek seneye mi kaydı? Görünüyor ki böyle bir durum yok.

Twitter üzerinde bir kullanıcı, Ragnarok’un animasyon yönetmeni olan Bruno Velazquez’e oyunun 2022 senesi içerisinde çıkış yapıp yapmayacağını sordu ve Velazquez ‘’Ragnarok bu sene geliyor.’’ şeklinde onayladı.

Yapımcı Cory Barlog bu haftanın başında Ragnarok ile ilgili güncellemeleri, ekipte bulunan herkesin proje üzerinde durmaksızın çalıştıklarını söyleyerek paylaştı.

Barlog ‘’Biz mükemmeliyetçiyiz.’’ Diyerek, ileride oyunun çıkışı ve yapım aşaması ile ilgili daha fazla güncelleme yapmanın mümkün olacağını ekledi. ‘’ Hiçbir şeyi gizlemek istemiyoruz. Bu yüzden lütfen sıkı durun, harika bir şeyin geleceğini bilin.’’ Dedi.

God of war ragnarok bu sene cikis asamasinda 20220512 2

Ragnarok ilk olarak 2021’de çıkış yapacaktı ancak Kratos’un aktörü Christopher Judge’ın 2019 yılında yaşadığı bir sağlık problemi nedeniyle 2022’ye ertelendi.

God of war ragnarok bu sene cikis asamasinda 20220512 3

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın