Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS Republic of Gamers, Delta S Wireless kulaklıklarını duyurdu!

Çift mod kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk ROG oyuncu kulaklığı olan Delta S Wireless’ta 2,4 GHz ve Bluetooth modlarının yanı sıra net iletişim için sektör lideri mikrofon teknolojisi yer alıyor.

Asus republic of gamers delta s wireless kulakliklarini duyurdu 20220815 2

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Düşük gecikme süreli 2,4 GHz ve Bluetooth® modları kullanıcılara esnek bağlantı seçenekleri sunuyor.
  • Yapay Zeka Destekli Gürültü Önleme teknolojisine sahip Yapay Zeka Destekli Hüzmeleme Özellikli Mikrofonlar sesi mükemmel bir şekilde alıyor ve 500 milyon tür arka plan gürültüsünü azaltıyor.
  • 50 mm’lik özel ASUS Essence sürücüleri ve hava geçirmez bölüm tasarımı oyunlarda gerçekçi sesler sunuyor.

ASUS Republic of Gamers (ROG), çift mod kablosuz bağlantı özelliğine sahip ilk ROG oyuncu kulaklığı modeli olan Delta S Wireless’ı duyurdu. Delta S Wireless modeli, konsollarda, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda muhteşem deneyimler sunmak için düşük gecikme süreli 2,4 GHz ve Bluetooth® modlarını kullanıyor. Kulaklıktaki saklı mikrofonlar yapay zeka destekli hüzmeleme ve gürültü önleme teknolojilerinden yararlanıyor. Net iletişim kurma imkanı veren bu kulaklıklar sayesinde kullanıcılar ses kalitesinden ödün vermeden gizli mikrofonlara sahip kablosuz kulaklıkların sunduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Delta S Wireless, 25 saate varan pil ömrüyle kesintisiz oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca bu hafif kulaklıktaki ergonomik kulak yastıkları da rahat bir kullanım sağlıyor.

Asus republic of gamers delta s wireless kulakliklarini duyurdu 20220815 3

İki ayrı kablosuz bağlantı modu

2,4 GHz ve Bluetooth bağlantı seçeneklerine sahip olan Delta S Wireless, bilgisayarlarda, mobil oyun cihazlarında ve daha birçok aygıtta muhteşem bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. USB-C® 2.4 GHz teknolojisi, yerleşik antenlerden yararlanarak 25 metre mesafeye kadar neredeyse anında sinyal aktarımı yapabiliyor. Benzer bir şekilde, Bluetooth modu da düşük gecikme süreli bağlantı kurarak sesleri kusursuz bir biçimde iletiyor.

Yapay zeka destekli hüzmeleme ve gürültü önleme teknolojilerine sahip mikrofonlar

Delta S Wireless’ta oyuncunun ağzının önünde 40 derecelik bir alanı hedefleyen bu Yapay Zeka Destekli Hüzmeleme Özellikli Mikrofonlar diğer yönlerden gelen arka plan gürültüsünü filtreliyor ve konuşma sesinin net iletilmesini sağlıyor. Yapay zeka destekli gürültü önleme özelliği ise klavye ve mouse sesi gibi 500 milyondan fazla tür arka plan gürültüsünü %95’e kadar azaltıyor. Bu teknolojiler birlikte insan sesinin daha doğal ve net şekilde alınmasını sağlıyor.

Mikrofonların gizlenmiş tasarımı, saplı mikrofonlarda rastlanan çıkma ve kötü konumlandırma gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Delta S Wireless yüksek kaliteli sesle iletişimi rahatlık ve stille birleştirerek oyunlar ve yayın için ideal bir ürün haline geliyor.

Asus republic of gamers delta s wireless kulakliklarini duyurdu 20220815 4

Özel ASUS Essence sürücüleri

Delta S Wireless, standart kulaklıklara kıyasla daha dengeli, daha derin ve yoğun sesler sunabiliyor. Her kulakta bulunan 50 mm ASUS Essence sürücüleri sesleri bozulma olmadan daha ayrıntılı şekilde sunuyor. 12 derece eğimle yerleştirilen sürücüler sesi doğrudan kulak kanalına ileterek rahatlığı ve ses kalitesini artırıyor. Hava geçirmez bölüm ise daha kararlı ve zengin sesler oluşturulmasını sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte, ROG Hyper-Grounding teknolojisiyle özel bir yerleşime sahip çok katmanlı devre bir kartı sayesinde elektromanyetik parazit önleniyor ve daha saf, daha net sesler elde ediliyor.

Oyun maratonlarına hazır

Delta S Wireless, 25 saate kadar pil ömrü sunuyor. Hızlı şarj özelliği sayesinde, 15 dakikalık şarjla 3 saat kullanım sunan ürün, uzun oyun maratonlarının kesintiye uğramasını önlüyor. Yalnızca 318 gram ağırlığındaki Delta S Wireless’ta insan kulağının şekline son derece uygun D biçimli ergonomik kulak yastıkları bulunuyor. Gereksiz temas noktalarını %20 oranında azaltan bu tasarım çok daha rahat bir kullanım sağlıyor.  Delta S Wireless’ta biri protein deri biri file kumaş olmak üzere iki set kulak yastığı bulunuyor. Her iki yastık da uzun süre kullanımda rahatlık sunuyor.

Kullanışlı Armoury Crate yazılımı kullanıcılara yapay zeka destekli gürültü önleme, ses profilleri ve diğer ayarlar üzerinde tam kontrol ve kişiselleştirme olanakları sağlıyor. Kullanıcılar kulaklıklarını çeşitli oyunlar ve kullanım senaryoları için özel olarak ayarlayabiliyor.

ROG Delta S Wireless:

https://rog.asus.com/tr/headsets-audio/headsets/wireless-headsets/rog-delta-s-wireless-model/

ASUS’un sektör lideri yapay zeka destekli mikrofon teknolojisi:

https://rog.asus.com/ai-noise-cancelling-microphone/#AI-Beamforming-Microphones

Teknik Özellikler[1]

ROG Delta S Wireless Oyuncu Kulaklığı
Kulaklık
BağlantılarUSB-C® 2.4 GHz / Bluetooth®
Sürücü50 mm
Sürücü malzemesiNeodimiyum mıknatıs
Frekans tepkisi20Hz–20kHz
Özdirenç32 ohm
Hüzmeleme Özellikli Mikrofon
Dijital mikrofonHer yöne hüzmeleme
Gürültü önlemeYapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme Teknolojisi
Frekans tepkisi100Hz–10kHz
Duyarlılık– 37 ± 1 dB

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!


[1]Teknik özellikler, içerik ve ürün bulunabilirliği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma, çevresel ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Tam teknik özellikler http://www.asus.com adresinde bulunur.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın