Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

AMD FSR 3 ve HYPER-RX DUYURULDU!

Radeon RX 7000 duyurusunda Scott Herkelman, FSR 3’ün Unreal Engine 5’e geleceğini duyurdu. Bu motor AMD içerikli teknolojilerde mükemmel ışın izleme ve pikselleşmeyi RDNA GPU’ları kullanarak faydalanmakta.

Unreal Engine 5 demosunda, Radeon RX 7000 ekran kartı FSR 2.0’da 60 FPS’e ulaşıyor ancak FSR 3.0 devreye girdiği zaman FPS 112’ye yükseliyor. AMD’ye göre bu gelişmiş teknoloji sayesinde performanslar iki kata kadar arttırılabilir.

Amd fsr 3 ve hyper rx duyuruldu 20221108 2

FSR 3.0 Fluid Motion Frames Technology desteği sunmaktadır ancak şirket hala bunun tam olarak ne anlama geldiğini aktarmış değil. Öyle ki bir şekilde kulağa tanıdık geliyor. AMD bu teknolojinin gelecek sene çıkacağını söylüyor ancak tarih henüz kesinleşmiş değil.

Amd fsr 3 ve hyper rx duyuruldu 20221108 3

AMD grafik sürücüleri için büyük bir güncelleme duyurdu. Bu güncelleme tek tuşla performans  arttırıcı ve gecikme azaltıcı olarak tanımlanan HYPER-RX. Dying Light 2 gibi oyunlarda AMD %85’e kadar daha iyi performans ve 1/3 oranında azalmış bir gecikmeden bahsediyor. Bu teknoloji NVIDIA Reflex ve DLSS teknolojilerinin birleşimine bir rakip gibi diyebiliriz.

AMD’ye göre HYPER-RX 2023’ün ilk çeyreğinde erişilebilir olacak.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Kaynak: videocardz.com

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın