Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS, TUF Gaming ve Prime serisi AMD A620 anakartlarını duyurdu!

AMD Ryzen 7000 serisi masaüstü işlemcilerle uyumlu ASUS AM5 A620 anakartlar, giriş seviyesi sistem toplayanlara güçlü özellikler sunuyor

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Yeni nesil özellikler: DDR5 bellek modüllerine destek ve kapsamlı bellek ayar seçenekleri.
  • USB bağlantısı: 5 Gbps’e kadar veri aktarım hızlarına ulaşan ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C® bağlantısı desteği.

ASUS, AMD Ryzen 7000 Serisi masaüstü işlemcilerle uyumlu AMD A620 anakartlarını duyurdu. Biri TUF Gaming, biri Prime serisinden toplam üç yeni model, yeni nesil bir makine toplarken mükemmel fiyat performans dengesini yakalamak isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Zorlu oyunlar için tasarlanmış TUF Gaming anakartlarla harekete geçin

TUF Gaming A620 anakartlar yeni nesil AMD Ryzen tabanlı oyun bilgisayarları için harika fırsatlar sunuyor. Micro-ATX boyutundaki TUF Gaming A620M-Plus modeli DDR5 desteği sunuyor. Anakartta depolama çözümleri için iki adet PCIe® 4.0 M.2 yuvası ve 5 Gbps hızında bağlantı için bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C® bağlantı noktası bulunuyor. 2,5 Gbps hızında Ethernet bağlantısının standart olarak sunulduğu TUF Gaming A620M-Plus WiFi modelinde ihtiyaç duyanlara WiFi 6 imkanı da sunuluyor.

TUF Gaming anakartlarını aynı estetik tasarıma sahip bileşenler ve çevre birimleriyle tamamlamak isteyen oyuncular TUF Gaming Alliance’a göz atabilir. TUF GAMING Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen üreticilerinin çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

Asus tuf gaming ve prime serisi amd a620 anakartlarini duyurdu 20230412 4

Her yere uygun ASUS Prime

TUF Gaming anakartlar oyunculara üst seviye performans sunarken Prime anakart modelleri ise geniş özelliklerle ve sade bir stille donatılmış uygun fiyatlı bir bilgisayar toplamayı düşünen kullanıcılara hitap ediyor.

ASUS Prime A620M-A, micro-ATX boyutuna sahip. Bu anakartta bir adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, DDR5 desteği ve bir adet ön panel USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası yer alıyor. Ayrıca BIOS FlashBack özelliği sayesinde, ileride başka bir işlemciye geçmeyi planlayan kullanıcılar yalnızca bir güç kaynağı ve USB flash sürücü ile aygıt yazılımını hızla güncelleyebiliyor.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın