Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

World of Warcraft: Dragonflight’a Ejderha Kavmi güncellemesi geliyor!

Güncellenen World of Warcraft: Dragonflight’a Ejderha Kavmi heyecanla bekleniyor! Bu devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun son güncellemesi, oyuncuları epik bir maceraya sürükleyecek ve Azeroth’un gökyüzünde hüküm süren ejderhaların etkileyici dünyasına adım atmalarını sağlayacak. Yeni güncelleme, oyunculara eşsiz bir deneyim sunacak, ejderha sürme becerilerini geliştirebilecekleri yeni içeriklerle dolu olacak ve unutulmaz ejderha kabileleriyle tanışma fırsatı sunacak. Dragonflight: Ejderha Kavmi, bu destansı güncellemeyle World of Warcraft evreninin gökyüzündeki en güçlü varlıklarını keşfetmek için tüm oyuncuları bekliyor. Hazırlanın, göklerin üzerindeki muhteşemliği keşfetme zamanı geldi!

World of warcraft dragonflighta ejderha kavmi guncellemesi geliyor1
World of warcraft dragonflighta ejderha kavmi guncellemesi geliyor2
World of warcraft dragonflighta ejderha kavmi guncellemesi geliyor4

World of Warcraft’ta oyuncular, kararlı bir Chromie ile zaman yollarındaki anormallikleri düzeltme maceralarına başlarken gelecek kapıda görünüyor. Bir sonraki Ejderha Kavmi güncellemesi (10.1.7) yakında yama test bölgesinde (YTB) yayınlanacak ve şunları içerecek:

 • DEVAM EDEN HİKÂYE GÖREVLERİ VE HİKÂYE TANITIMI
  1. Devam eden hikâyelerin bir sonraki bölümleri çıkacak ve bu yılın ilerleyen dönemlerinde gelecek olan 10.2 güncellemesindeki içeriklere zemin hazırlayacak.
  2. Oyuncular ayrıca Yeniden İşleyen Tyr görev serisinin sonraki bölümlerine de kendilerini hazırlayabilirler.
  3. Son olarak Zaman Çatlakları (10.1.5) etkinlikleri sırasında, kavmin zaman yollarına yaptığı baskınlara çözüm getirmek isteyen Bronz Ejderha Kavmi görevleri oynanabilir olacak!
 • World of Warcraft – SONSUZLUĞUN ŞAFAĞI – HEROIC ZORLUĞU
  1. Bronz ejderhaların ezelî düşmanı Sonsuz Ejderha Kavmi, Zaman Sureti Nozdormu’nun Murozond’a dönüşümünü tetikleyerek nihai hedeflerine ulaşmak için çok çaba verdi. 
  2. Sekiz patron içeren ve yalnızca Mythic zorluğuna sahip bu mega zindan, iki adet sıraya koyulabilir Heroic zorluk seviyesindeki zindana bölünecek. 
 • World of Warcraft – YENİ GENEL HEDEFLER: Rüya Dalgaları
  1. Var olan çeşitli Ejderha Kavmi bölgeleri, Rüya ile uyumlu hâle gelip bölgedeki tüm nadir eşyaların ve dünya görevlerinin özel bir para birimi düşürmesine sebep olacak. Bu para birimi, bölgedeki güçlendirmeleri etkinleştirmek ve Zaman Yarıklarına benzer Uyanan Rüya istila olaylarını tetiklemek için kullanılabilir. 
  2. Rüya ile güçlendirilmiş nadir eşyalar ayrıca ekipman jetonları (Forbidden Reach’teki nadir eşyaların düşürdüğü jetonlara benzer) düşürerek onları ikincil karakterler ya da yeni ve geri dönen oyuncular için harika bir yetişme ekipmanı kaynağı yapıyor.
 • YENİ ÖZELLEŞTİRMELER
  1. Oyuncuların denemesi için birçok yeni özelleştirme sunulacak:
   • Nebi Velen’in yer aldığı özel bir görev serisini tamamlayan Draenei oyuncuları için yeni Man’ari Eredar özelleştirmesi.
   • Gece Elfi ve Forsaken için yadigâr zırhı ve ilgili kilit açma görev serileri.
   • Yeni yadigâr zırhının yanı sıra Gece Elfi oyuncuları için ilave yüz ve vücut dövmeleri ve Forsaken oyuncuları için yeni ten renkleri gelecek.

Ve çok daha fazlası! Test süresi boyunca 10.1.7 için YTB’ye ilişkin ilave bilgiler ve güncellemeler, Geliştirme Aşaması forumlarımızın yanı sıra World of Warcraft web sitesindeki bu linkte de bulunabilir.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın