Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Nvidia Rtx Week Left
Nvidia Rtx Week Right

MOBİL OYUNDA DEVRİM: RAZER NEXUS 3.0 

ANDROID VE iOS İÇİN TURBO GÜÇTE MOBİL OYUN: RAZER NEXUS 3.0 

Mobil oyunda devrim razer nexus 3 0 1

IRVINE, Kaliforniya – Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, şimdiden mobil oyunların sınırlarını zorluyor. Bugün de hem iPhone hem de Android için Razer Nexus uygulamasında önemli bir güncelleme duyurdu. Nexus 3.0, Android için çeşitli yenilikçi özellikler ve iPhone kullanıcıları için gösterişli ve yükseltilmiş bir deneyim getiriyor. Razer Edge & Kishi V2’nin ana launcher’ı olan ve Razer’ın yüksek performanslı oyunlara olan bağlılığından güç alan Razer Nexus 3.0 güncellemesi; yenilikçiliği, sürükleyiciliği ve sezgisel kullanıcı deneyimlerini bünyesinde barındırıyor. Uygulama güncellemesi kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. 

Oyun Keşfi Yeniden Tanımlanıyor: Razer Nexus uygulaması, Razer topluluğu için özenle seçilmiş oyun seçkisi sunarak nihai oyun danışmanı haline geliyor. İsteğe bağlı video ön izlemeleri ve dikkatle değerlendirilen kategoriler, keşfetme ve oyun oynama arasındaki süreyi en aza indirir. Bu zenginleştirilmiş katalog artık Android ve iPhone kullanıcıları için yayında.

Yenilenmiş Kullanıcı Arayüzü: Razer Nexus kullanıcıları artık, animasyonlu Dinamik Renk arka planı veya kurulu oyunlar için benzersiz, özenle seçilmiş duvar kağıtları getiren Oyun Arka Planı özelliği için yeni seçenekler sunan gelişmiş bir kullanıcı arayüzü deneyimleyecek. Güncelleme ayrıca, kullanıcıların tercih ettiği oyunlara anında erişim için Sık Kullanılanlar satırı sunar ve Android’e Kishi V2 veya Kishi V2 Pro bağlandığında uygulamayı otomatik olarak başlatır.  

Çığır Açan Sanal Denetleyici Modu için Yeni İyileştirmeler (yalnızca Android’de): Sanal Denetleyici Modu, kullanıcıların yalnızca dokunmatik ekranlı oyunlara Kishi V2 uyumluluğu eklemesine olanak tanır. Nexus 3.0, MOBA oyunları için destek ekleme, X/Y kamera eksenini tersine çevirme seçenekleri, kamera hassasiyet kontrolü, M1/M2 düğmeleri için benzersiz tuş eşleme ve Android Erişilebilirlik izin gereksiniminin kaldırılması gibi önemli iyileştirmeler sunar. Razer, Kishi V2 Android kullanıcılarına sunulan oyun sayısındaki büyük artış için Sanal Denetleyici Moduna yatırım yapmaya devam etmektedir.

Mobil oyunda devrim razer nexus 3 0 2

Optimize Edilmiş Oyun Performansı (yalnızca Android’de): Güncelleme, Kishi V2 kontrolcüleri için azaltılmış güç tüketimi, cihaz uykudayken kontrolcü girişinin otomatik olarak önlenmesi, geliştirilmiş uygulama başlatma düğmesi tutarlılığı, yakalanan videolar ve ekran görüntüleri için üstün kalite ve güvenilirlik özellikleriyle Razer’ın performans ve güvenilirliğe titiz odaklandığını gösteriyor. Bir ilk olarak, kullanıcılar artık Kishi V2 Pro ile HID ve XInput denetleyici modları arasında da seçim yapabilecek.

Razer Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Mobil oyun ortamı olağanüstü bir hızla gelişirken, bu hızlı ilerlemeye ayak uyduran bir platforma ihtiyaç duyulduğunu fark ettik” dedi. “Nexus 3.0 ile oyuncular, abonelik ücreti gerektirmeden yeni diyarlar keşfedebilir ve favori oyunlarını oynayabilir. Bir uygulamadan daha fazlası olan Nexus 3.0; sınırsız oyun deneyimini avuçlarınıza getirme taahhüdümüzdür.”

Razer Nexus 3.0 hakkında daha fazla bilgi için lütfen Razer.com adresini ziyaret edin. Bugünden itibaren Google Play Store ve iOS App Store üzerinden indirilebilir.

Mobil oyunda devrim razer nexus 3 0 3

RAZER HAKKINDA

Razer™, Oyuncular İçin. Oyuncular tarafından. yapılmış dünyanın lider yaşam tarzı markasıdır. 

Razer’ın üç başlı yılan ticari markası, küresel oyun ve espor topluluklarında en çok tanınan logolardan biridir. Her kıtayı kapsayan bir hayran kitlesine sahip olan Razer, dünyanın en büyük oyuncu odaklı donanım, yazılım ve hizmet ekosistemini tasarlayıp inşa etmektedir.

Razer’ın ödüllü donanımı, yüksek performanslı oyun çevre birimleri ve Blade oyuncu dizüstü bilgisayarlarını içerir.

200 milyondan fazla kullanıcısı olan Razer’ın yazılım platformu, Razer Synapse (Nesnelerin İnterneti platformu), Razer Chroma RGB (binlerce cihazı ve yüzlerce oyunu/uygulamayı destekleyen tescilli bir RGB aydınlatma teknolojisi sistemi) ve Razer Cortex’i (oyun optimize edici ve başlatıcısı) barındırmaktadır.

Razer ayrıca oyuncular, gençler, Y kuşağı ve Z Kuşağı için ödeme hizmetleri de sunar. Razer Gold, dünyanın en büyük oyun ödeme hizmetlerinden biriyken Razer Fintech, gelişmekte olan pazarlarda fintech hizmetleri sağlar.

2005 yılında kurulan Razer’ın merkezi Irvine, California ve Singapur’da olup, bölgesel merkezleri Hamburg ve Şanghay’dadır. Firmanın dünya çapında 19 ofisi vardır.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın