Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Counter-Strike 2 şimdi ücretsiz bir şekilde oynanabilir!

Mart ayından beri testlerden geçen Counter-Strike 2 şimdi bütün Steam oyuncularına açık durumda. Oyun Windows kullanıcılarına açık olduğu gibi SteamOS ve Linux için de erişilebilir.

CS2 bu güncelleme ile beraber CS:GO’nun yerini alacak gibi duruyor. Counter Strike 2 Steam’de birkaç yıldır bulunan ve Counter Strike: Global Offensive oynayan kullanıcılar için ücretsiz sunulmuş bir güncelleme.

Counter strike 2 simdi ucretsiz bir sekilde oynanabilir 20231002 3

Öncekilerin aksine Source oyun motorunu kullanan Counter-Strike: Global Offensive, kayda değer sayıda güncellemler aldı. Oyun motoru Valve’ın Source 2 motoru ile yenilendi ve böylelikle daha iyi grafikler, yumuşak animasyonlar ve geliştirilmiş ses kalitesine sahip oldu.

Oyunun çıkış süresi aylarca süren ve birçok profesyonel oyuncu ve oyunseverin yer aldığı oyun testlerini içeren aşamalardan geçti. Bu süre zarfında Valve sürekli olarak güncelleme ve hata düzeltmeleri yayınladı.

Counter-Strike 2’yi Linux’ta oynamayı düşünenler için sistem gereklilikleri Windows 10 veya Ubuntu 20.04 ya da benzer veya yeni bir sürümü gerektirmekte. En azından Intel Core i5 veya daha güçlğü bir işlemci, minimum 8GB RAM, Shader Model 5.0 ve DirectX 11’i Windows’ta destekleyen veya AMD GCN+ ya da NVIDIA Kepler+ mimarilerini destekleyen bir grafik kart da diğer gereksinimler arasında.

Counter strike 2 simdi ucretsiz bir sekilde oynanabilir 20231002 2

AMD’nin oyun için optimize olan en yeni driver güncellemelerini paylaşmakta fayda var.

Oyunda NVIDIA’nın Reflex teknolojisi de aktif olarak bulunmakta. Böylelikle gecikme %35’e kadar azalmış oluyor. NVIDIA aşağıdaki gibi bu oyun özelinde en yeni ve eski sürümlerinin karşılaştırmasını paylaştı.

CS2:

Güncellenmiş Premier modu ile yepyeni CS puanlaması.

Global ve Bölgesel puan sıralaması

Güncellenmiş ve geliştirilmiş haritalar

Oyunu etkileyecek seviyede değiştirilmiş dinamik sis bombaları

Yeniden tasarlanmış görsel ve işitsel efektler

CS:GO’daki bütün itemler CS2’ye aktarılıyor.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın