Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

GALAX RTX 4090 20. Yıl Özel Serisi Hız Aşırtma İçin Gönderildi!

GALAX Çin ekran kartı pazarındaki 20. Yılını kutlamak için yeni bir RTX 4090 serisi modelini tanıttı. Şirket ne kadar 1994 yılında kurulmuş olsa da GALAX markası altında 2003’ten beri pazarda.

Ek olarak, bu yıl dönümü kartı NVIDIA RTXS 4090 serisinin de doğum günü olarak görülebilir çünkü çıkışının ardından tam 1 sene geçti. Şaşırtıcı bir şekilde bir yıl sonra bile herhangi bir RTX 4090 modeli daha iyi bir 16 pinli güç girişi sunmadı.

Galax rtx 4090 20 yil ozel serisi hiz asirtma icin gonderildi 20231023 2

Inno3D gibi firmalar sadece RTX 40 serisi ekran kartlarında güç girişini arka plakaya gizlemeye çalıştıklarını duyurmuşlardı. GALAX mühendisleri bu yaklaşımı bahsedilen modelde uyguladılar.

CornerJack tarafından paylaşılan güncel görseller, güç girişinin gizliliğini daha net bir şeklilde gözler önüne seriyor. Şaşırtıcı bir şekilde direkt olarak anakart ile temas etmektense güvenli bir bükülme yapmadan önce kablo kartın soğutucusu boyunca ilerliyor. Eğer kablonun bir manevra yapmasını sağlayacak geniş bir alan varsa bu düzen sayesinde kablo tamamen gizlenebilir ve bu sayede bir 12VHPWR adaptöre gerek bile kalmaz.

Galax rtx 4090 20 yil ozel serisi hiz asirtma icin gonderildi 20231023 3

GALAX henüz bu kartı satışa sunmadı ve görünen o ki yakın zamanda bir piyasaya sürülme durumu da gözükmüyor. Şüphesiz ki bu özel seri bir koleksiyon ürünü olacak. Hız aşırtma topluluğundan paylaşılan fotoğrafların da gösterdiği gibi, kullanılmayan bir hız aşırtma potansiyeline bile sahip olabilir.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Kaynak: VideoCardz

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın