MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör vs ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 26.5 inç 360Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ile ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 26.5 inç 360Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör, ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 26.5 inç 360Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 26.5 inç 360Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Resim Yüksek çözünürlüklü MSI oyun monitörü, 27 inç WQHD 2560x1440 ekran, 360Hz yenileme hızı ve OLED panel teknolojisiyle mükemmel oyun deneyimi sunar. Asus Rog Strix Oled Xg27acdng 26.5 Inç 360hz 0.03ms 2k Qhd Adaptive Sync Qd Oled Pivot Gaming Monitör 1
Fiyat 39.422,00  En Düşük: 35.799,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG27ACDNG 26.5 inç 360Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Değerlendirme
5.00 out of 5
5.00 out of 5
Marka MSI ASUS
EAN 4711377157759 4711387675243
Üretici kodu MPG 271QRX QD-OLED 90LM0AN0-B01970
SKU 114310-BO01 115444
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Düz Düz
Ekran Boyutu 26,5 inç 26,5 inç
Ekran Çözünürlüğü 2560 x 1440 (2K) 2560 x 1440 (2K)
Tazeleme Hızı 360 Hz 360 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 16:9 16:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-B, USB Tip-C DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C
Görüntü Portları 1 x USB-C, 1 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4, 2 x HDMI 2.1
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1500000:1
Model Adı MPG 271QRX QD-OLED XG27ACDNG
Parlaklık 250 cd/m² 450 cd/㎡
Renk Siyah Siyah
Renk Doğruluğu 135% sRGB, 99% DCI-P3