MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör vs ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ile ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör, ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Resim Yüksek çözünürlüklü MSI oyun monitörü, 27 inç WQHD 2560x1440 ekran, 360Hz yenileme hızı ve OLED panel teknolojisiyle mükemmel oyun deneyimi sunar. Asus Rog Strix Oled Xg27aqdpg 26.5 Inç 500hz 0.03ms 2k Qhd Adaptive Sync Qd Oled Pivot Gaming Monitör 1
Fiyat 39.422,00  47.499,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı MSI MPG 271QRX QD-OLED 26.5 inç 360 Hz 0.03ms 2K WQHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Değerlendirme
5.00 out of 5
Marka MSI ASUS
EAN 4711377157759 4711636032605
Üretici kodu MPG 271QRX QD-OLED 90LM0C50-B01971
SKU 114310-BO01 116236
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Düz Düz
Ekran Boyutu 26,5 inç 26,5 inç
Ekran Çözünürlüğü 2560 x 1440 (2K) 2560 x 1440 (2K)
Tazeleme Hızı 360 Hz 500 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 16:9 16:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-B, USB Tip-C DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B 2 x USB Tip-A
Görüntü Portları 1 x USB-C, 1 x DisplayPort 1.4a, 1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4, 2 x HDMI 2.1
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1000:1
Model Adı MPG 271QRX QD-OLED ROG Strix OLED XG27AQDPG
Parlaklık 250 cd/m² 300 cd/m²
Renk Siyah Siyah
Renk Doğruluğu 145% sRGB, 99% DCI-P3