MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD FreeSync Premium Pro QD-OLED Kavisli Gaming Monitör vs ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD FreeSync Premium Pro QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ile ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD FreeSync Premium Pro QD-OLED Kavisli Gaming Monitör, ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD FreeSync Premium Pro QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
Resim Msi Mag 341cqp Qd Oled 34 Inc 175 Hz 0 03ms Uwqhd Adaptive Sync Qd Oled Kavisli Gaming Monitor Asus Rog Strix Oled Xg34wcdg 34 Inç 175hz 0.03ms Uwqhd Adaptive Sync Qd Oled Kavisli Gaming Monitör 1
Fiyat 42.218,00  42.499,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD FreeSync Premium Pro QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör
Marka MSI ASUS
EAN 4711377135702 4711387973332
Üretici kodu MAG 341CQP QD-OLED 90LM0B70-B01171
SKU 114307 119350
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Kavisli Kavisli
Ekran Boyutu 34 inç 34 inç
Ekran Çözünürlüğü 3440 x 1440 3440 x 1440
Tazeleme Hızı 175 Hz 175 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 21:9 21:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-C DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-B, 1 x USB Tip-C 3 x USB-Tip-A
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1500000:1
Model Adı MAG 341CQP QD-OLED XG34WCDG
Parlaklık 250 cd/m² 250 cd/m²
Renk Siyah
Renk Doğruluğu 139,1% sRGB, 99,3% DCI-P3 99,3% DCI-P3