Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi vs Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR)
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi ile Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
| Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi | Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) | |
|---|---|---|
| Resim |
| Sepete ekle | Sepete Ekle | Sepete Ekle |
| Stok durumu | Stokta | Stokta |
| Ürün Adı | Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi | Lenovo LOQ 15AHP10 AMD Ryzen 7 250 GeForce RTX 5060 8GB 100W 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS FreeDos Gaming Laptop (83JG008UTR) |
| Marka | Dell | Lenovo |
| EAN | 5397184908952 | 199272446903 |
| Üretici kodu | AC16250-C716156W | 83JG008UTR |
| SKU | 118232 | 118748 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home | FreeDos |
| İşlemci Üreticisi | INTEL | AMD |
| İşlemci Serisi | Core 7 | Ryzen 7 |
| İşlemci Nesli | Intel Core 2. Nesil | AMD Ryzen 2. Nesil |
| İşlemci Modeli | Core 7 240H | Ryzen 7 250 |
| İşlemci Turbo Hızı | 5,2 GHz | 5,1 GHz |
| İşlemci Temel Hızı | 1,8 GHz | 3,3 GHz |
| Çekirdek sayısı | 10 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İş Parçacığı Sayısı | 16 İş Parçacığı | 16 İş Parçacığı |
| Grafik işlemci üretici | NVIDIA | NVIDIA |
| Grafik işlemci serisi | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU |
| Grafik işlemci modeli | GeForce RTX 5060 - Laptop GPU | GeForce RTX 5060 - Laptop GPU |
| Grafik Bellek | 8 GB | 8 GB |
| Grafik Bellek Tipi | GDDR7 | GDDR7 |
| Grafik işlemci Alt Sistem Gücü | — | 100 Watt |
| Panel Türü | WVA | IPS |
| Ekran Boyutu | 16 inç | 15,6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 | 1920 x 1080 |
| Tazeleme Hızı | 120 Hz | 144 Hz |
| Görüş Açısı | 178° Yatay / 178° Dikey | 178° Yatay / 178° Dikey |
| En/Boy Oranı | 16:10 | 16:9 |
| Adaptör Gücü | — | 245 Watt |
| Ağırlık | — | 2,4 kg |
| Aydınlatma | Arka Aydınlatmalı | Arka Aydınlatmalı |
| Dahili Kamera | Dahili HD Kamera | Dahili HD Kamera |
| Depolama Biçimi | M.2 2280 | M.2 2242 |
| Depolama Kapasitesi | 1 TB | 1 TB |
| Depolama Maksimum Kapasitesi | — | 2 TB |
| Depolama Maksimum Slot | — | 2x M.2 SSD Slot |
| Depolama Tipi | Dahili SSD | Dahili SSD |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet | HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet |
| USB Portları | 2 x USB Tip-A, 2 x USB Tip-C | 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C |
| Görüntü Portları | 1 x HDMI 2.1 | 1 x HDMI 2.1 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl (Yerinde Garanti) | 3 Yıl |
| Hoparlör | Dahili Hoparlör | Dahili Hoparlör |
| Kablolu Ağ | 1 x Gigabit Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Kablosuz Ağ | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Klavye Dili | Türkçe Q | Türkçe Q |
| Klavye Tipi | Standart | Standart |
| Model Adı | AC16250-C716156W | 83JG008UTR |
| Ön bellek | 24 MB | 16 MB |
| Ram Hızı | 5600 MHz | 5600 MHz |
| Ram Kapasitesi | 16 GB | 16 GB (1x16) |
| Ram Maksimum Kapasitesi | — | 32 GB |
| Ram Maksimum Slot | — | 2 Slot |
| Ram Tipi | DDR5 | DDR5 |
| Renk | — | Luna Gri |
| Renk Doğruluğu | 100% sRGB | 100% sRGB |