Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi vs MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi ile MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi, MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop için karşılaştırma tablosu
  Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop
Fiyat En Düşük: 57.999,00  En Düşük: 77.652,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop
Marka Dell MSI
EAN 5397184908952 4711377399289
Üretici kodu AC16250-C716156W CYBORG 15 B13WFKG-490XTR
SKU 118232 119216
İşletim Sistemi Windows 11 Home FreeDos
İşlemci Üreticisi INTEL INTEL
İşlemci Serisi Core 7 Core i7
İşlemci Nesli Intel Core 2. Nesil Intel 13. Nesil
İşlemci Modeli Core 7 240H Core i7-13620H
İşlemci Turbo Hızı 5,2 GHz 4,9 GHz
İşlemci Temel Hızı 1,8 GHz 3,6 GHz
Çekirdek sayısı 10 Çekirdek 10 Çekirdek
İş Parçacığı Sayısı 16 İş Parçacığı 16 İş Parçacığı
Grafik işlemci üretici NVIDIA NVIDIA
Grafik işlemci serisi GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU
Grafik işlemci modeli GeForce RTX 5060 - Laptop GPU GeForce RTX 5060 - Laptop GPU
Grafik Bellek 8 GB 8 GB
Grafik Bellek Tipi GDDR7 GDDR7
Grafik işlemci Alt Sistem Gücü 55 Watt
Panel Türü WVA IPS Level
Ekran Boyutu 16 inç 15,6 inç
Ekran Çözünürlüğü 2560 x 1600 1920 x 1080
Tazeleme Hızı 120 Hz 144 Hz
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 16:10 16:9
Adaptör Gücü 120 Watt
Ağırlık 2,1 kg
Aydınlatma Arka Aydınlatmalı RGB
Dahili Kamera Dahili HD Kamera Dahili HD Kamera
Depolama Biçimi M.2 2280 M.2 2280
Depolama Kapasitesi 1 TB 1 TB
Depolama Maksimum Slot 1x M.2 SSD Slot
Depolama Tipi Dahili SSD Dahili SSD
Desteklediği Giriş / Çıkışlar HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet
USB Portları 2 x USB Tip-A, 2 x USB Tip-C 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-C
Görüntü Portları 1 x HDMI 2.1 1 x HDMI 2.1
Garanti Süresi 2 Yıl (Yerinde Garanti) 2 Yıl
Hoparlör Dahili Hoparlör Dahili Hoparlör
Kablolu Ağ 1 x Gigabit Ethernet 1 x Gigabit Ethernet
Kablosuz Ağ Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax)
Klavye Dili Türkçe Q Türkçe Q
Klavye Tipi Standart Standart
Model Adı AC16250-C716156W CYBORG 15 B13WFKG-490XTR
Ön bellek 24 MB 24 MB
Ram Hızı 5600 MHz 5200 MHz
Ram Kapasitesi 16 GB 16 GB (1x16)
Ram Maksimum Kapasitesi 96 GB
Ram Maksimum Slot 2 Slot
Ram Tipi DDR5 DDR5
Renk Translucent Black
Renk Doğruluğu 100% sRGB