Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27 inç 165 Hz 1ms Full HD FreeSync Premium VA Gaming Monitör
Sınırları Aşın
Gerçek zamanlı tepki
Düşmanlarınız ne kadar hızlı olurlarsa olsun artık onları alt edebilirsiniz. 165 Hz yenileme hızı, ultra akıcı hareketlerle gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız için gecikmeleri ve hareketlerdeki buğulanmayı giderir.
Tepkileri milisaniye ile ölçülür
Kesintisiz oyun akışı
Tam görüş alanına sahip olun
3 TARAFTAN ÇERÇEVESİZ TASARIM
Dinlenmiş gözlerle daha fazla zafer
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
İlgili ürünler
ASUS ZenScreen MB14AC 14 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör
MSI PRO MP161 E2 15.6 inç 60Hz 4ms Full HD Adaptive Sync IPS Taşınabilir Monitör
ASUS TUF Gaming VG279QM 27 inç 280Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör
MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör