Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXUF 27 inç 165 Hz 1ms Full HD FreeSync Premium VA Gaming Monitör
Sınırları Aşın
Gerçek zamanlı tepki
Düşmanlarınız ne kadar hızlı olurlarsa olsun artık onları alt edebilirsiniz. 165 Hz yenileme hızı, ultra akıcı hareketlerle gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanız için gecikmeleri ve hareketlerdeki buğulanmayı giderir.
Tepkileri milisaniye ile ölçülür
Kesintisiz oyun akışı
Tam görüş alanına sahip olun
3 TARAFTAN ÇERÇEVESİZ TASARIM
Dinlenmiş gözlerle daha fazla zafer
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
İlgili ürünler
ASUS ZenScreen GO MB16AWP 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör
MSI MAG 274QRFW 27 inç 180 Hz 1ms 2K WQHD Adaptive Sync Rapid IPS Pivot Gaming Monitör
MSI MPG 491CQP QD-OLED 49 inç 144 Hz 0.03ms DQHD Adaptive-Sync Kavisli Gaming Monitör
MSI PRO MP2412 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD VA Monitör