ASUS BE24ECSNK 23.8 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Pivot Monitör
Stokta yok
BE24ECSNK
ASUS BE24ECSNK Video Konferans Monitörü – 24 inç (izlenebilir 23,8 inç), Full HD, IPS, Çerçevesiz, Full HD Webcam, Çoklu Mikrofon, Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme, Zoom Sertifikası, Otomatik Yüz Pozlama, USB-C Dock, RJ45, Stereo Hoparlörler, Ayarlanabilir Yükseklik, Ergonomik Tasarım, HDMI için papatya dizilimi, Eye Care, Düşük Mavi Işık, Flicker Free, Duvara Monte Edilebilir
- Geniş görüş açısı sunan 23,8 inç Full HD (1920×1080) çerçevesiz IPS panel
- ASUS Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici mikrofon ile kristal netliğinde sesli iletişim
ASUS Webcam Monitör
Eksiksiz Video Konferans Çözümü
ASUS BE24ECSNK, video konferans veya canlı yayınlar için tasarlanan Zoom® Sertifikalı Full HD (1920 x 1080) bir monitördür ve entegre 2 megapiksel FHD webcam, çoklu mikrofon sistemi ve stereo hoparlörlere sahiptir. 23,8 inç’lik IPS paneli geniş izleme açıları ve inanılmaz keskinlikte görseller sunarken Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici mikrofon çevrim içi sesli iletişimi geliştirmek için arka plan gürültüsünü ortadan kaldırır. Ayrıca öne dönük stereo hoparlörler, katılımcıları açık ve net şekilde duyabilmeniz için güçlü sesler sunar.
Kullanım Alanları
UZAKTAN ÇALIŞMA ORTAMLARI
KAMU MERKEZLERİ / BANKA / GÜMRÜK
EVDE EĞİTİM
TELESAĞLIK TESİSLERİ
Entegre FHD Webcam ile Zahmetsiz Video Yayını
Otomatik Yüz Pozlama
Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon
Büyük Video Konferans Yazılımlarıyla Uyumlu
Video Konferans için Kısayollar*
*Kısayol desteği video konferans yazılımına bağlıdır.
Her Şeyi Yapabilen USB-C
Kapsamlı Bağlantılar
Ergonomik Tasarım
Gözlerinizi ASUS Eye Care Teknolojisiyle Koruyun
ASUS Mavi Işık Filtresi
ASUS Flicker-Free Teknolojisi
Mini PC Montajı Alandan Tasarruf Eden Tasarım
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet |
| Görüntü Portları | |
| USB Portları | |
| Hoparlör | |
| Dahili Kamera | |
İlgili ürünler
ASUS TUF Gaming VG279QM 27 inç 280Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör
ASUS TUF GAMING 750G 750W 80+ Gold PSU