ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Stokta
ROG Swift OLED PG27UCDM
ROG Swift OLED PG27UCDM oyuncu monitörü ― 27-inç (izlenebilir 26,5 inç) 4K QD-OLED panel, 240Hz, 0,03ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, özel soğutma bloğu, OLED Care Pro, Neo Yakınlık Sensörü, G-SYNC® uyumluluğu, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, homojen parlaklık, %99 DCI-P3, gerçek10-bit renk, DisplayWidget Center, DisplayPort™ 2.1a UHBR20 (80Gbps tam bant genişliği)
- 240Hz Yenileme Hızı ve 0,03 ms Tepki Süresi: 26,5 inçlik 4K (3840 x 2160) QD-OLED oyuncu monitörü.
- Kapsamlı Bağlantı Seçenekleri: 80Gbps tam bant genişliği ile DisplayPort™ 2.1a UHBR20, USB-C® (90W PD), HDMI® 2.1 ve tripod soketi içerir.
İleriyi Gör
ROG Swift OLED PG27UCDM
ROG Swift OLED PG27UCDM, net ve keskin görseller sunmak için dördüncü nesil QD-OLED teknolojisinden faydalanan 27 inç boyuta ve 240Hz yenileme hızına sahip 4K oyuncu monitörüdür. Son teknoloji QD-OLED panel, önceki OLED teknolojilerine kıyasla daha uzun kullanım ömrüne sahiptir ve kare hızları dalgalansa bile oldukça düşük bir titreşim ortaya koyar. ROG OLED Care Pro yazılımında yer alan Neo Yakınlık Sensörü sayesinde bu monitör, karşısında kullanıcı olmadığında görüntü yanmasını engellemek için ekranı karartır. Dahili DisplayPort™ 2.1a UHBR20, izleme deneyimlerini yeni seviyeye taşımak için 80Gbps bant genişliği ile 240Hz yenileme hızında sıkıştırılmamış 4K görseller ortaya koyar.
Süper Akıcı Görseller
ROG Swift OLED PG27UCDM, ROG’nin ürettiği 27 inç boyuta sahip ilk 4K OLED oyuncu monitörüdür. Üstün oyuncular ve profesyonel içerik üreticileri için tasarlanan monitör, süper netlikte akıcı görseller sunmak üzere 240Hz yenileme hızı ve 0,03 ms griden griye (GTG) tepki süresi ortaya koyar.
4.Nesil QD-OLED Teknolojisi
Süper Netlikte Görseller & Metin
İnanılmaz Hareket Netliği
OLED Teknolojisinin Avantajları
ROG OLED Anti-Flicker 2.0
Parlaklık Telafi Algoritması
Yenileme Hızı Sabitleme
ASUS OLED CARE PRO
Neo Yakınlık Sensörü
Piksel temizleme
EKRAN HAREKETİ
Sınır tespiti
Dayanıklılık için Tasarlandı
Üstün OLED Monitör
Zengin Bağlantılar
Geleceğe DisplayPort 2.1a ile hazır olun.
PG27UCDM, 80Gbps bant genişliği ile gelecek odaklı DisplayPort 2.1a UHBR20 bağlantısına sahip. Bu özellik, gelişmiş verim aktarımları sunarken sıkıştırma yapmadan 240Hz yenileme hızında 4K çözünürlük ya da 60Hz yenileme hızında 8K çözünürlüğe destek verir. PG27UCDM, 90W güç dağıtımı ile USB-C®, HDMI® 2.1 bağlantıları ve çeşitli multimedya cihazlarına destek veren USB merkezi barındırır.
Ultra Canlı HDR ile Oynayın
SENİN MONİTÖRÜN, SENİN TERCİHİN
DisplayWidget Center
Homojen parlaklık
En-Boy Oranı Kontrolü
PG27UCDM, daha küçük 1080p monitörlere alışkın olan rekabetçi oyuncular için 1280 x 960 ya da 1024 x 768 çözünürlüğünde 4:3 en-boy oranını destekler. Bunlara alternatif olarak, kullanıcılar 240 Hz yenileme hızında piksel hassasiyetine sahip 24,5 inç, 2368 x 1332 çözünürlük de kullanılabilir.
VRR
AKICI VE TEPKİSEL
Ergonomik stant
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Ekran Boyutu | |
|---|---|
| Ekran Çözünürlüğü | |
| Tepkime Süresi | |
| Tazeleme Hızı | |
| Sync Teknolojisi | |
| Panel Türü | |
| Panel Tipi | |
| En/Boy Oranı | |
| Parlaklık | |
| Kontrast Oranı | |
| Renk Doğruluğu | |
| Görüş Açısı | |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | |
| Görüntü Portları | |
| USB Portları | |
ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör için 8 değerlendirme
| 5 yıldız | 87 | 87% |
| 4 yıldız | 12 | 12% |
| 3 yıldız | 0% | |
| 2 yıldız | 0% | |
| 1 yıldız | 0% |
Fotoğraflı Değerlendirmeler
Şaban
Üzgünüz, mevcut seçimlerinizle eşleşen değerlendirme yok
Soru & Cevap
Merhaba, ekran kartınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Gaming.Gen.TR 4 Ağustos 2025 tarihinde cevapladı. Mağaza yöneticisiMerhaba, ürün sayfasında yer alan "Stoğa geldiğinde haberdar olmak için takibe alabilirsiniz." alanına e-posta adresinizi yazarak stok geldiği zaman e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Gaming.Gen.TR 26 Mayıs 2025 tarihinde cevapladı. Mağaza yöneticisiÜzgünüz, soru bulunamadı
İlgili ürünler
ASUS TUF GAMING H1 7.1 Surround Kablosuz Siyah Gaming Kulaklık
ASUS TUF Gaming CU4K30 4K 60Hz HDR Capture Card
ASUS TUF GAMING 850G 850W 80+ Gold Güç Kaynağı
ASUS ROG RYUJIN II 240 ARGB V2 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Çok karşılaştırılan ürünler
ASUS ROG Strix OLED XG27AQDPG 26.5 inç 500Hz 0.03ms 2K QHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
Karşılaştır
MSI MPG 322URX QD-OLED 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Pivot Gaming Monitör
5.00 out of 5Karşılaştır -
ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG 31.5 inç 240 Hz 4K UHD 0.03ms 480Hz Full HD Dual Mode Adaptive Sync WOLED Gaming Monitör
5.00 out of 5Karşılaştır
Ürün etiketleri: ASUS, ROG, Pivot, 4K, UHD, Gaming Monitör, ASUSOledBF, 0.03 Ms, GGTEH3, 26.5 inç, OLEDMonitörler, ROGEkipmaniniAnlat, 240 Hz, Adaptive Sync, QD-OLED, asusadobekampanyası
Asus kalitesi kendini çok belli ediyor. Tavsiye ediyorum
Ürün zamanında ve hatasız geldi. Gaming ailesine teşekkür ederim.
Mükemmel bir ürün. İhtiyacım olan 27 inch 4k OLED 240hz bir monitördü ve ASUS bunu mükemmel başarmış. Pixel yogunlugu muazzam bir çözünürlük katmış. Bayıldım monitöre. Gaming Gen Tr ye sonsuz teşekkürler kargo elime 1 günde sağ salim ulaştı.