Enermax K3 AIR 3x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam USB 3.2 EB750-C 750W 80+ Bronze Mid Tower ATX Gaming Kasa (EC-K3A-AIR-EB750-C)
Stokta
Tavizsiz Soğutma İçin Tasarlandı
Verimli Hava Girişi İçin Optimize Edilmiş Mesh Ön Panel
Maksimum Termal Performans İçin Hassas Hava Akışı
120 mm boyutunda en fazla on bir fan ve 360 mm radyatör desteği sunacak şekilde tasarlanan K3A, verimli soğutma, gelişmiş termal kontrol ve sürekli yüksek performanslı iş yükleri altında uzun süreli sistem kararlılığı sağlamak için hassas hava akışı yapılandırmasına olanak tanır.
GPU Desteği, Maksimum Hava Akışı ve Modern Bağlantılar
K3A, ağır ekran kartlarını desteklemek ve sarkmayı azaltmak için tasarlanmış entegre bir GPU destek braketi ile birlikte gelir. Ön radyatör takılı olmadığında 400 mm uzunluğa kadar ekran kartlarını destekleyerek yüksek performanslı sistem kurulumları için güvenilir stabilite sağlar.Verimli soğutma ve güvenilir çalışmasunmak üzere tasarlanan K3A, stabil sıcaklıkları korumak ve tutarlı sistem performansı sağlamak için birden fazla termal tasarım unsurunu bir araya getirir. Ayrıca K3A, bir adet USB 3.2 Gen 1 Type-A portu, iki adet USB 2.0 portu ile HD ses ve mikrofon bağlantılarını içeren bir ön I/O panel ile donatılmıştır. Bu sayede günlük kullanım için esnek bağlantı ve güvenilir veri aktarımı sağlar.
Boyutlar
K3A kasası 465 mm yükseklik, 454 mm derinlik ve 215 mm genişliğe sahip yapısıyla geniş iç hacim sunar ve yüksek performanslı bileşenler için yeterli montaj alanı sağlar.
| Kasa Tipi | |
|---|---|
| Şeffaf Malzeme | |
| Anakart Desteği | |
| Disk Yuvaları | |
| Kasa PCI Yuvaları | |
| Takılı Fan Sayısı | |
| Fan Yuva Sayısı | |
| Radyatör Desteği | |
| Ön Panel Çıkışları | |
| Ekran Kartı Uzunluğu (Maks) | |
| Soğutucu Yüksekliği (Maks) | |
| Güç Kaynağı Uzunluğu (Maks) |
| Güç Kaynağı Değeri | |
|---|---|
| Enerji Verimliliği | |
| Güç Kaynağı Tipi |