ASUS PRIME-750G 750W 80+Gold PCIe 5.1 Full Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı
Stokta yok
Prime 750W Gold Black Edition
ASUS Prime 750W Gold Black Edition PSU, çok yönlü PC’ler ve oyun sistemlerine verimli ve dayanıklı güç dağıtımı sağlar.
- ATX 3.1 Uyumluluğu: Prime Gold Serisi, ATX 3.1 yönergeleriyle uyumludur ve PCIe Gen 5.1 ekran kartlarına 600W’a kadar güç aktarımı için 16 pimli PCI® kablo ile birlikte gelir.
- Çift rulmanlı fan yatakları, kaymalı tasarımlara göre iki kat daha uzun kullanım ömrüne sahip.
- Tamamen modüler kablolar sisteminizin düzenli kalmasını sağlar.
- 8 yıl garanti dahil.
Prime 750W Gold Black Edition
MÜKEMMEL PERFORMANS
ATX 3.1 & PCIe 5.1 Uyumluluğu
80 PLUS & Cybenetics Gold Sertifikası
ASUS Prime 750W Gold PSU, kendisine 80 PLUS Gold statüsü kazandıran düşük ESR’li kapasitörler ile verimli çalışma sağlar. %92’ye varan verimlilik sayesinde daha az ısı, daha az fan gürültüsü ve daha fazla güvenilirlik ortaya koyar.
Birinci Sınıf Örgülü Kablolar
Çift Rulmanlı Fanlar
Çift rulmanlı yatak üzerinde dönen 135mm fan, kaymalı yataklı tasarımlara göre iki kat daha uzun süre dayanır ve örnek niteliğinde soğutma sağlar.
Üstün Bakır Pimler
KORUMA
| Ürün Kimlik Bilgileri | |
|---|---|
| Model Adı | PRIME-750G |
| Üretici Kodu | 90YE00U2-B0NA00 |
| EAN | 4711636288194 |
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Güç Kaynağı Değeri | |
|---|---|
| Enerji Verimliliği | |
| Güç Kaynağı Tipi | |
| Güç Bağlantıları | 2 x PCI-E 6+2, 4 x Peripheral, 1 x 24 Pin ATX (20+4), 1 x PCIe 16 Pin, 2 x 4+4pin, 5 x Sata |
İlgili ürünler
ASUS TUF Gaming GT501 White Edition RGB Tempered Glass Mid Tower Kasa
ASUS TUF Gaming TF120 Beyaz ARGB Fan – Tekli Paket
ASUS TUF GAMING RA05 K3 D/RD Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye
ASUS USB-BT500 Bluetooth 5.0 Adaptör
Ürün etiketleri: 750W, 80+ Gold, ASUS, ATX, Full Modüler, Güç Kaynağı, PCIe 5.1, PRIME