Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

“Horizon Zero Dawn”, NVIDIA DLSS ve daha fazlasıyla %50’ye varan performans artışı elde ediyor!

Aralık ayı için DLSS özellikli oyunlar listesinde bulunan ICARUS, Diablo 2: Resurrected ve Chorus’un arasına Horizon Zero Dawn ve Lemnis Gate de katılıyor. NVIDIA DLSS’yi destekleyen oyunların ve uygulamaların sayısı artık 140’ı geçti. Ayrıca Sony, God of War için oyunun bilgisayar sürümüne özel olarak yer alan teknolojiler için bir fragman ve önerilen özellikler listesini yayınladı.

Horizon zero dawn nvidia dlss ve daha fazlasiyla pye varan performans artisi elde ediyor 20211208 2

GeForce oyuncularına Horizon Zero Dawn için %50’ye varan DLSS performans yükseltmesi

Guerilla Games, Horizon Zero Dawn Complete Edition oyununa, bugün gelecek bir yamayla birlikte NVIDIA DLSS teknolojisini ekliyor. Horizon Zero Dawn’da DLSS etkinleştirildiğinde oyun içi performansta mükemmel görüntü kalitesini korunarak %50’ye varan bir artış elde ediliyor. DLSS sayesinde elde edilen performansla GeForce RTX 3060 ve üzeri tüm NVIDIA ekran kartları, kusursuz bir Horizon Zero Dawn deneyimi için 4K çözünürlükte 60 FPS’yi geçiyor.

Guerrilla tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Horizon Zero Dawn, aldığı sayısız ödülün yanı sıra PC’de 700.000’den fazla sattı. 

God of War’ın yeni PC özellikleri fragmanı ve önerilen özellikler

Sony Interactive Entertainment ve Santa Monica Studio, bugün PC’de God of War için sistem gereksinimleriyle birlikte yeni görüntülere sahip yeni bir PC özellikleri fragmanını duyurdu. God of War, DLSS ve NVIDIA Reflex özelliklerine sahip olacak.

Daha fazla DLSS oyunu

Deep Silver’ın şu anda PC’de bulunan yeni bilim kurgu aksiyon-macera oyunu Chorus, NVIDIA DLSS ve gerçekçi ışın izlemeli yansımalarla geliştirildi ve GeForce RTX oyuncularına kusursuz bir deneyim sunuyor. Etkinleştirildiğinde, NVIDIA DLSS performansı %45’e kadar artırıyor.

14 Aralık’ta Lemnis Gate, NVIDIA DLSS desteğiyle geliştirilerek kare hızlarını 2 kata kadar artıracak. Ratloop Games’in oyunu Lemnis Gate, savaşın bir zaman döngüsünde birden fazla dönüşte gerçekleştiği ve oyuncuların başarılı olmak için birkaç hamle ilerisini düşünmesini gerektiren benzersiz bir sıra tabanlı strateji FPS’si.

DLSS hakkında

Yapay zeka işleme teknolojisi ve özel olarak GeForce RTX GPU’larda bulunan özel yapay zeka destekli tensör çekirdekli işlemciler tarafından desteklenen DLSS, yerel çözünürlüğe benzer görüntü kalitesi sağlamak için oyunun grafik ayrıntılarını korurken oyunlarda kare hızlarını hızlandırıyor.

İlgili Linkler

GeForce.com article on Horizon Zero Dawn getting DLSS: 

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/horizon-zero-dawn-adds-dlss-december-updates

Ayrıca tüm yeni oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın