Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Yeni GeForce NOW Güncellemesi, Ubisoft Hesabı Bağlama Özelliği ve Mac’te İyileştirilmiş PC Oyunlarını İçeriyor!

Bu haftaki GFN Perşembe Güncellemesi, en yeni GeForce NOW uygulama güncellemesini getiriyor. Sürüm 2.0.36, bir kullanıcının hesabına otomatik olarak giriş yaparak Ubisoft Connect oyunlarının daha hızlı başlatılmasını sağlamak için NVIDIA ve Ubisoft hesaplarını birbirine bağlayan yeni bir özellik içeriyor. Oyuncular artık oturum açma işlemini yapmaya gerek kalmadan en sevdikleri Ubisoft oyunlarına erişebilirler.

Güncelleme ayrıca Mac’teki oyun deneyimini geliştirerek üyelere Apple MacBook Pro M1 Max’te ideal en boy oranını sağlıyor ve GeForce NOW’u desteklemeye devam ederek neredeyse tüm Mac cihazlarını bulutun gücüyle üst düzey bir oyun donanımına dönüştürüyor.

Mac’teki oyun deneyimindeki iyileştirmeyle birlikte GeForce NOW Mac’leri güçlü PC oyun donanımlarına dönüştürüyor. PC oyunları Mac’te de efsanevi GeForce kalitesiyle de oynanabiliyor.

Dört tanesi dünyayla aynı anda olmak üzere bu hafta GeForce NOW kütüphanesine katılan tüm oyunların listesi:

Yeni geforce now guncellemesi ubisoft hesabi baglama ozelligi ve macte iyilestirilmis pc oyunlarini iceriyor 20211210 2

NVIDIA CES Açılış Konuşması: 4 Ocak, Türkiye Saatiyle 19.00

NVIDIA, CES açılış konuşmasını 4 Ocak 2022’de Türkiye saatiyle 19.00’da yayınlayacağını duyurdu. NVIDIA, tasarım ve simülasyondan oyun ve otonom makinelere kadar hızlandırılmış bilgi işlem alanındaki en son gelişmeleri ele alacak. Etkinliğe dair bilgilere linkten ulaşılabiliyor.

Ayrıca tüm yeni oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın