Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

God Of War, GeForce Now’a geliyor!

2018 yılında Sony’nin oyuncularla buluşturduğu God Of War GeForce Now’a geliyor.

Yıllardır oyuncuların en sevdiği oyunlar arasında yer alan God Of War, bu yılın başında ise serinin son oyunu PC oyuncuları için Steam üzerinden satışa sunulmuştu. Oyun çıktığında o kadar büyük bir etki yaratmıştı ki oyuna birçok oyun modu yapılmış, Amazon Prime bile yapılacak bir dizi projesi için görüşmelere başladığını açıklamıştı.

Oyuncuların tarafından bakacak olursak, God Of War’ı yüksek sistem gereksinimleri dolayısı ile kaynaklanan şikayetlerden oyunu oynayamadıklarını belirtmişlerdi. Oyuncuların bu şikayetini duyan Sony, özellikle ülkemizdeki oyuncuları mutlu edecek bir anlaşma yaptı.

God of war geforce nowa geliyor 20220422 2

Bu ayın başında anlık oyun demoları özelliğini kullanıcılarına sunan GeForce Now, dün yani God Of War’ ın 4. Yıldönümünde Twitter Resmi hesabından yaptığı açıklamada “Karakteri tahmin edebilir misiniz?” yazısıyla birlikte Kratos’un bir fotoğrafının bulunduğu paylaşımı yaptı ve oyunun GFN platformuna geleceğini tescillemiş oldu.

GeForce Now kullanıcılarına birçok sürpriz olacağının ve takipte kalmalarının önceden haberini vermişti.  Pek çok kullanıcı ise God Of War 2 ‘nin sadece başlangıç olduğunu ve daha sonra birçok Sony oyununun da GFN platformuna ekleneceğini ön görüyor.  GeForce Now, Sony’nin en ikonik oyunlarından olan God of War’un tam olarak ne zaman GFN kullanıcılarına sunulacağı hakkında kesin bir bilgi vermedi.

God of war geforce nowa geliyor 20220422 3

GeForce NOW’un gücüyle, üyeler artık neredeyse her cihazla God of War’ın büyülü dünyası Norse Wilds’a gidebilirler. Kütüphaneye giriş yapan üyeler, Mac’leri de dahil olmak üzere, 1440p veya 1600p’ye kadar çözünürlükle desteklenen cihazlarda kolaylıkla oynayabilir. 

Bu hafta ayrıca GeForce NOW’a, Lumote: The Mastermote Chronicles ve Nobody-The Turnaround gibi yeni bir seri, anında oynanabilen ücretsiz oyun demosu geliyor.

Bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların listesi:

Nvidia GeForce Ekran kartlarına sahip sistemlerimiz ile tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın