Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Portal Yazarı Erik Wolpaw, Portal 3 için çalışmaya başlamak istiyor!

Valve’ın en sevilen yapımlarından olan Portal serisinin senaryo yazarı Erik Wolpaw hem Valve’a hem de oyunculara Portal 3 için çağrıda bulundu.

İlk oyunu 2007 de çıkmış olan Portal Serisi kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştı ve hayran tarafından çok sevilmişti. Valve’da çalışan bir tasarımcı, şirketin birden fazla oyun üzerinde aktif olarak çalıştığını da belirtmişti. Valve hayranları çok uzun süredir Half-Life 3, Team Fortress 3, Left 4 Dead 3 ve Portal 3 istiyor ancak firma, bu konuda bir çalışma yapmıyordu.

Erik wolpaw portal 3 icin calismaya baslamak istiyor 20220421 2
Portal 2

Kiwi Talkz adlı bir podcast programının konuğu olan Wolpaw ‘Portal 3 için bir an önce harekete geçmeliyiz’’ diyerek üçüncü oyunu yapmak konusunda ne kadar heyecanlı olduğunu da dile getirdi.  Wolpaw, ‘Öyle bir noktaya doğru ilerliyoruz ki Portal 3 üzerinde çalışmaya başlamak istediğimizde bunun için çok yaşlı olacağız. Öyleyse bunu bir an önce yapmalıyız’ diyerek oyunculara da çağrıda bulundu ve Valve’ın el konsolu Steam Deck’i tanıtmak için yayınlanan Aperture Desk Job oyununu işaret eden Wolpaw ‘Desk Job’ı beğendiyseniz Gabe’e e-posta gönderin ve ona biraz Portal 3 istediğinizi söyleyin’ dedi.

Erik wolpaw portal 3 icin calismaya baslamak istiyor 20220421 3
Portal 2

Portal 3’ün çıkmasını bekleyen kitlenin az olmadığı aşikâr fakat Wolpaw bu konuda zaman kısıtlamasına da dikkat çekerek Valve’nin neden portal 3’ü yapmadığı konusunda eleştirilerine devam etti ve ‘’ Hemen şimdi başka bir Portal oyunu üzerinde çalışmaya başlayabilirim ama bunu tek başıma gerçekleştiremem. Portal 3’ten para kazanırlardı ama ne tür bir para? Counter-Strike: Global Offensive gibi mi? Muhtemelen hayır’ şeklinde konuşan Wolpaw Valve’ın neden Portal 3 konusunda çekimser olabileceğini de böylece dile getirmiş oldu.

YouTube video

Sonuç olarak şu an Portal 3’ün yapılması Valve’nin ve oyuncuların ne kadar istediğine ve üstlerinde ne kadar baskı kuracağına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor gibi görünüyor.

Portal 3 ve diğer tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın