Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Unreal Engine 5 teknoloji demosu: Tren istasyonu

Çıktığı günden beri bütün oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği Unreal Engine 5 (UE5) inanılmaz grafikleri bize sunduğu çeşitli demo görüntüler yayınlamaya devam ediyor.  

Bildiğiniz gibi kısa süre önce Unreal Engine 5 ile hazırlanan The Matrix Awakens demo videosu üzerine Superman oyun deneyimi viral olmuştu. Bütün bu ilginin ve beklentinin üzerine Unreal Engine 5 yeni bir konseptle, daha gergin bir atmosfer olan tren istasyonu videosu ile terkar gündeme geldi.  

Japonya’daki bir tren istasyonu olan Etchü-Daimon’da bizleri 3D sanatçısı olan Lorenzo Drago tarafından hazırlanmış bir UE5 demosu karşılıyor. Videoyu izlediğiniz de siz de göreceksiniz, gerçekliği sorgulatan detaylara ve gerçekten gergin bir atmosfere sahip. 

Unreal engine 5 teknoloji demosu tren istasyonu 20220512 2

Sanki son teknoloji bir telefon kamerası ile çekilmiş bir video gibi gözükse de, demonun gerçekçi görünebilmesi için her ince detay düşünülmüş. Aynı zamanda videonun içinde bulunan el feneri ve kamera detayları için gerçek zamanlı VR izleme kullanıldığını Drago açıklamalarına eklemiş. 

3D sanatçısı ve Unreal Engine 5 ile çekilmiş bu videonun yaratıcısı Drago, bu çalışmayı AMD Ryzen 7 3700x işlemcili, RTX 2080 ekran kartlı bir sistem üzerinde gerçekleştirmiş. Şimdi dilerseniz bu detayların ardından tren istasyonu videosunu izleyebilirsiniz.  

YouTube video

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın