Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Starfield İlk Oynanış Görüntüleri Yayınlandı!

Starfield’a ait ilk oynanış görüntülerini görmek için hazırız. XBOX & Bethesda Games Lansmanı’nda, oyun yönetmeni Todd Howard sizi Bethesda Oyun Stüdyolarında sizi 25 yıllık bir evrende gezintiye çıkarıyor. Peki Starfield sizi nereye götürecek?

YouTube video

Starfield 2023 yılında özel olarak Xbox Seris X/S ve PC’ye geliyor. Xbox Game Pass ile ilk gün oynama şansını yakalayabilirsiniz.

Yıl 2330. İnsanlık güneş sistemimizden ayrılmış ve yeni gezegenlerde uzay yolculuğu yapan insanlar olarak yaşamaya başlamışlardı. İlk olarak Constellation’a katılarak uzay madenciliği yapın – son uzay kaşifleri galaksi boyunca tarihi eserler topluyorlar – ve akıl almaz derece büyük evrende Bethesda Game Studios’un en büyük ve en etkili oynunu deneyimleyin.

Yeni jenerasyon RPG oyunu ile dilediğiniz şekilde karakterinizi yaratıp özgürce, yıldızların arasında insanlığın en çok merak ettiği o sorunun cevabını arayın: Orada ne var?

Bethesda Game Studios’un açıklamasına göre ‘‘oyunu deneyimlemeniz için sabırsızlanıyorum’’ diyor Howard. ‘Bizim için inanılmaz bir deneyim oldu, ancak bunun daha sadece başlangıç olduğunu biliyoruz.’.

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Kaynak: Videocardz.com

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın