Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS, ROG Strix Flare II serisi klavyelerini duyurdu!

ROG Strix Flare II ikinci nesil oyuncu klavyeleri oyun deneyimini ve kişiselleştirme deneyimini zenginleştiren özelliklerle dolu.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • AniMe Matrix™ LED ekran: Oyuncular kişiselleştirilebilen görseller ve animasyonlarla klavyelerine benzersiz ve kişiye özel bir görünüm kazandırabiliyor
  • Zengin özellikler: Akustik performansı iyileştiren ses emici köpük, ROG anahtar sabitleyici ve PBT çift döküm kalıp tuş başlıkları
  • Neredeyse anında tepki: 8000 Hz sorgu oranı ile önde gelen diğer oyuncu klavyelerinden 8 kat daha hızlı olan 0,125 ms tepki süresi
  • ROG NX veya Cherry MX mekanik anahtarlarla birlikte: Anahtarların değiştirilmesine imkan veren tasarım sayesinde kullanıcılar istedikleri tür anahtarı seçerek kendilerine uygun hissi elde edebiliyor

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Strix Flare II Animate ve Strix Flare II modellerini duyurdu. Strix Flare II serisi oyuncu klavyelerinin en yeni üyeleri olan bu iki model oyun deneyimini ve kişiselleştirme seçeneklerini zenginleştiren bir dizi özellikle donatıldı. 

Asus rog strix flare ii serisi klavyelerini duyurdu 20220615 1 1

AniMe Matrix LED ekran

ROG Strix Flare II Animate modelinde bulunan AniMe Matrix™ LED ekran[1], sahip olduğu 312 adet programlanabilir mini LED ile oyunculara özel görseller, animasyonlar, ses görselleştirme seçenekleri, parlaklık düzeyi gibi sistem ve ayar göstergeleri ve klavye RGB modları görüntüleme imkanı veriyor. Ekran ayrıca dizüstü bilgisayarın pil ömrünü, e-posta bildirimlerini, saati ve tarihi göstermek için de kullanılabiliyor.

Zafere giden yol

Her iki klavyede de 8000 Hz sorgu oranı sunan yüksek hızlı bir USB mikro denetleyici bulunuyor. Gelen komutları çoğu oyuncu klavyesinden 8 kata kadar daha hızlı yenileyen bu denetleyici tepki süresini 1 ms’den 0,125 ms’ye düşürüyor.

Strix Flare II serisi klavyeler hızlı çalıştırma ve tutarlı his için ROG NX Kırmızı, NX Mavi ve NX Kahverengi mekanik anahtarlarla yapılandırılabiliyor. Ekstra yapılandırma seçenekleri isteyen kullanıcılar Strix Flare II Animate’in anahtar değişimine imkân veren tasarımı ile kendi tercih ettikleri anahtar türünü kullanabiliyor. ROG PBT çift döküm kalıp tuş başlıkları birinci sınıf bir his vermesinin yanı sıra uzun süre dayanıklılık sağlıyor. Tüm tuşlarda, sallantıyı azaltıp daha rahat yazı yazmayı sağlamak için orta boy tuş başlıkları ve daha kısa saplar bulunuyor. Özel olarak tasarlanan ROG anahtar sabitleyici sürtünmeyi azaltarak Boşluk, Shift ve Enter gibi uzun tuşların daha akıcı ve tutarlı hareket etmesini sağlıyor. Böylece bu uzun tuşlar, kullanılan anahtarın karakteristik özelliklerini tam olarak yansıtıyor.

Kasaya entegre ses emici köpük tuş gürültüsünü ve yankıları azaltıyor. USB 2.0 geçiş bağlantı noktası ise mouse veya flash sürücü bağlamak ya da mobil cihazları şarj etmek için kullanılabiliyor.

Asus rog strix flare ii serisi klavyelerini duyurdu 20220615 2

Rahatlık ve stil

Strix Flare II Animate klavyede yerleşik ışık dağıtıcıya sahip çıkarılabilir bilek desteği bulunuyor. Bu parça klavyenin önündeki ışık çubuğuna takıldığında parlıyor. Strix Flare II klavyede ise standart bilek desteği (ışık dağıtıcı olmayan) bulunuyor.

Kullanışlı kontroller

Strix Flare II serisi klavyelerin sol üst köşesinde metal medya kontrolleri bulunuyor. Bunlar dilendiğinde kısayol tuşları olarak da kullanılabiliyor. Tekerleği döndürerek ses düzeyini ayarlamak ve sesi tamamen kapatmak mümkün. Yanındaki düğme ise ileri veya geri almak ya da parçaları duraklatıp çalmak için kullanılabiliyor.

ROG Strix Flare II Animate:

https://rog.asus.com/keyboards/keyboards/aura-rgb/rog-strix-flare-ii-animate-model/

ROG Strix Flare II:

https://rog.asus.com/keyboards/keyboards/aura-rgb/rog-strix-flare-ii-model/

ROG NX mekanik anahtarlar:

https://rog.asus.com/microsite/ROG-Keyboard-Switch/ROG-NX/

Teknik Özellikler[2]

ROG Strix Flare II Animate

Tuş anahtarlarıROG NX mekanik anahtarlar: Kırmızı, Kahverengi, Mavi Cherry MX mekanik anahtarlar: Kırmızı, Kahverengi, Mavi
Değiştirilebilen anahtarlarEvet
Tuş başlıklarıROG PBT çift döküm kalıp (ABD/Birleşik Krallık dizilimleri için)
BağlantıYüksek hızlı USB 2.0
Dizilim%100 tam boy
Anahtar aydınlatmasıHer tuşta RGB LED
Üst kasaAlaşım
Anti-ghostingN-Tuş geçişi
Sorgu oranı8000 Hz
Makro tuşlarıTüm tuşlar programlanabilir
Makro kaydıKullanım sırasında kayıt desteği Armoury Crate makro kayıt desteği
Bilek desteğiMıknatıslı, köpük yastıklı, ışık dağıtıcılı bilek desteği
USB geçişiEvet
Kablo türüÖrgülü fiber
Kablo uzunluğu2 metre

ROG Strix Flare II

Tuş anahtarlarıROG NX mekanik anahtarlar: Kırmızı, Kahverengi, Mavi
Değiştirilebilen anahtarlarHayır
Tuş başlıklarıROG PBT çift döküm kalıp (ABD/Birleşik Krallık dizilimleri için)
BağlantıYüksek hızlı USB 2.0
Dizilim%100 tam boy
Anahtar aydınlatmasıHer tuşta RGB LED
Üst kasaAlaşım
Anti-ghostingN-Tuş geçişi
Sorgu oranı8000 Hz
Makro tuşlarıTüm tuşlar programlanabilir
Makro kaydıKullanım sırasında kayıt desteği Armoury Crate makro kayıt desteği
Bilek desteğiMıknatıslı, köpük yastıklı bilek desteği
USB geçişiEvet
Kablo türüÖrgülü fiber
Kablo uzunluğu2 metre

Ayrıca tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!


[1]Yalnızca ROG Strix Flare II Animate modelinde bulunur.

[2]Teknik özellikler, içerik ve ürün bulunabilirliği önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Gerçek performans uygulamalara, kullanıma, çevresel ve diğer faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Tam teknik özellikler http://www.asus.com adresinde bulunur.

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın