Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Nvidia, RTX 40 serisi ekran kartları için duyuru tarihini açıkladı!

Nvidia, merakla beklenen RTX 40 serisi yeni nesil ekran kartlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket bu ay içinde GeForce Beyond etkinliğinde yeni nesil kartlarını duyuracak.

Nvidia, yaklaşmakta olan GeForce RTX 40 serisi ekran kartları için GeForce Beyond adı altında bir konferans düzenlemeye hazırlanıyor. GTC 2022 kapsamında düzenlenecek olan lansmanda yeni nesil Ada Lovelace mimarili ekran kartları büyük bir bekleyişin ardından duyurulmuş olacak.

Nvidia, firmanın yeni nesil ekran kartları için daha önce zaten GTC 2022’yi işaret etmişti. Şimdi ise firma resmen yeni nesil RTX 40 serisi ekran kartlarının GeForce Beyond adlı canlı yayın etkinliğinde 20 Eylül’de Türkiye saati ile 18:00’da duyurulacağı açıkladı. Bu etkinlik ise firmanın resmi Twitch ve GeForce Youtube kanallarından yayınlanacak.

Nvidia rtx 40 serisi ekran kartlari icin duyuru tarihini acikladi 20220909 1 1

Kod adı Ada Lovelace olan RTX 40 serisi beklendiği gibi Ampere mimarili RTX 30 ailesinin yerini alacak. Düzenlenecek olan etkinlikte hangi kartların tanıtılacağı açıklanmış değil fakat RTX 4090, RTX 4080 ve RTX 4070 kartlarının ilk olarak duyurulması ve detaylandırılmasını bekliyoruz. Fakat ekran kartları muhtemelen bu etkinlikten bir süre daha sonra piyasaya girecektir.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın