Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

ASUS Republic of Gamers, Ryuo III 360 ARGB ve Ryuo III 240 ARGB AIO soğutucularını duyurdu!

Yeni birinci sınıf Ryuo III AIO sıvı soğutucular sahip oldukları son teknoloji donanımla yüksek performanslı bilgisayarlarda sıcaklığı düşürüyor, en yeni Intel ve AMD işlemcilerin gerçek gücünü açığa çıkarıyor.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • En yeni 8. nesil Asetek Pompa ve üç fazlı motor çok daha fazla akış ve daha düşük özdirenç ile üstün soğutma performansı sağlıyor.
  • Yeni modellerdeki ASUS’a özgü Anime Matrix™ mini LED dizilimi ROG’ye özgü animasyonlar, temel sistem verileri ve özelleştirilmiş görüntüler sunabiliyor.
  • Alüminyum bileşenler ve vakumlu kaplama yüksek dayanıklık ve birinci sınıf estetik görünüm oluşturuyor.

Asus republic of gamers ryuo iii 360 argb ve ryuo iii 240 argb aio sogutucularini duyurdu 20221102 2

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Ryuo III AIO serisinin yeni üyelerini duyurdu. ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB modelleri hem siyah hem beyaz renk seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor.

8. nesil Asetek pompayla donatılmış ilk ROG AIO soğutucular olan ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB olağanüstü soğutma potansiyelleriyle Intel ve AMD’nin en yeni üst seviye işlemcilerinin ideal ortağı olmaya hazır. 3 fazlı motora sahip olan 8. nesil Asetek pompalar önceki nesillere göre daha fazla akış sağlarken daha sessiz çalışmayı başarıyor. Kare biçimli soğuk plaka önceki nesle göre daha geniş olması sayesinde bu yılın yüksek sıcaklıklara ulaşabilen işlemcileriyle başa çıkabiliyor.

Asus republic of gamers ryuo iii 360 argb ve ryuo iii 240 argb aio sogutucularini duyurdu 20221102 3

Seçkin ROG dizüstü bilgisayar, çevre birimi ve anakart modellerinde yer alan AniMe Matrix ekran şimdi ROG Ryuo III 360 ARGB ve ROG Ryuo III 240 ARGB ile sistemin kalbinde yer buluyor. Pompa yuvasının üstünde bir dizi mini LED’den oluşan bu ekranda ROG’ye özgü içerikler, temel sistem verileri ve unutulmaz stillerdeki özel animasyonlar görüntülenebiliyor.

Yuvanın üst kenarı boyunca uzanan elmas kesim çerçeve ise ekranın daha da dikkat çekmesini sağlıyor. Cihazın estetiğini her koşulda yansıtmak isteyen ASUS, ekranın üzerine bir de vakum kaplama bir mercek yerleştirdi. Bu özel cam, bilgisayar kapalıyken veya hiçbir aydınlatma efekti kullanılmazken kullanıcıların mini LED diziliminin arkasındaki donanımı görmesini engelliyor.

Yeni ROG Ryuo AIO soğutucular hakkında daha fazla bilgi edinmek için ASUS Edge Up web sitesindeki bu makaleyi okuyabilirsiniz.

ROG Ryuo III 360 ARGB ürün sayfası: https://rog.asus.com/cooling/cpu-liquid-coolers/rog-ryuo/rog-ryuo-iii-360-argb-model/

ROG Ryuo III 240 ARGB ürün sayfası: https://rog.asus.com/cooling/cpu-liquid-coolers/rog-ryuo/rog-ryuo-iii-240-argb-model/

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın