Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

2023 MART AYINDA YENİ ÇIKACAK PC OYUNLARI! #BUAYNEVAR?

2023’ün ilk iki ayını Dead Space Remake, Like a Dragon: Ishin!, ve Hogwarts Legacy oyunlarının çıkmasıyla oldukça heyecanlı geçirdik. 2023’te oyun dünyası bizlere Mart ayında yeni heyecanlar sunmaya devam ediyor.

Haydi gelin bu ay çıkacak oyun önerilerimizi kronolojik sırası ile bir inceleyelim!

Wo long button 2

1.Wo Long: Fallen Dynasty  – 3 Mart

Mart ayı oyun listemize Team Ninja, souls-like yaratıcıları ve Nioh, Stranger of Paradise’ın yaratıcıları: Finale Fantasy Origins’ten yeni bir oyun ile giriş yapıyoruz. Bu sefer Çin’deki Üç Krallık döneminde isimisz bir milis askerinin kontrolünü ele geçireceksiniz. Wo-Long: Fallen Dynasty, hızlı tempolu ve benzersiz boss savaşları sunmakta. Oyunu denemek isterseniz Steam’den demo sürümünü, oyunun ilk aşaması Mt. Dongshan’ı deneyimleyebilirsiniz.

Wo long fallenn 3 1

Uzun yıllar boyunca güçlenen imparatorluk hanedanı artık düşmek üzereydi. Wo Long: Fallen Dynasty, isimsiz bir milis askerinin, iblislerin Üç Krallığa musallat olduğu Geç Han Hanedanının karanlık fantazi versiyonunda hayatta kalmak için savaştığı dramatik, aksiyon dolu bir hikayedir.

Capsule 616x353 4

2.Dead Cells: Return to Castlevania (DLC) – 6 Mart

Listemizin ikinci sırasında hayal gücünüzün kıyılarında gezeceğiniz bir oyun ile devam ediyoruz: Dead Cells!  Son yılların muhtemelen en iyi rogue-like oyununun nefes kesen savaşının Castlevania’nın unutulmaz karakterleri ve atmosferik ortamıyla birleştirmek sizi saatlerce bağımlı yapacak. Drakula’dan kurtulmak kulağa kolay gelmeyebilir, ancak Richter Belmont, arayışınızda size kesinlikle yardım eli uzatacaktır.

Ef31cec877002ee7fa7c2b2e8eb1336fe81d25de 5

Return to Castlevania, ana karakterimizin efsanevi şatoda Dracula’yı öldürmek için Richter Belmont ve Alucard’a katılmasını konu alacak. Çarpıcı bir şatoya açılan bir kapı aniden belirecek ve Richter adında heybetli bir savaşçı sizden içindeki büyük kötülüğü yenmesine yardım etmenizi isteyecek.

Fatalfr 8

3.Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse – 9 Mart

Hayali Rougetsu Island’da geçen oyunun hikayesi, Ruka Minazuki karakterinin etrafında dönüyor. Bilinmeyen bir sebep ile adada esir tutulmuş olan Ruka, kurtarılmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hafıza kayıpları yaşamaktadır.

Fatal frame mask of the lunar eclipse 9

Yepyeni kameranızla selfie mi çekiyorsunuz? Kimin umurunda! Şimdi herkes onu kötü ruhlarla savaşmak için kullanıyor. Ya da en azından Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse’in kahramanları. Bu, 22 yıl önce PlayStation 2’de çıkan serinin 4. oyunu. Suda51 ve stüdyosu Grasshopper Manufacture’dan daha azını bekleyemezdik.

Bleak faiforsaken 10
Bleak faitforsaken 12 1

4.Bleak Faith: Forsaken – 10 Mart

Listemizdeki başka bir souls-like oyunu ile karşı karşıyayız, ancak bu sefer tamamen farklı bir ortamda. Bleak Faith: Forsaken, oyuncuları hayatta kalmaya ve uçsuz bucaksız, gizemli diyarlarda seyahat etmeye ve yol boyunca tehlikeli düşmanlarla savaşmaya zorlayan, karanlık fantezi ve kompleks teknolojinin bir sentezini sunuyor. Özellikle Omnistructure’da sizi bekleyen unutulmaz boss dövüşleri sırasında meydan okumaya hazır olun.

Bleak faithforsaken 11
YouTube video

5.The Sims 4 Growing Together Expansion Pack – 14 Mart

The Sims serisini ve oynanışı ve içerik miktarını daha da genişletebilen sayısız genişletmeyi herkes bilir. The Sims 4 Growing Together Genişletme Paketi, aile, çocukluk ve jenerasyonlar arası pek çok aktiviteye odaklanacak. Orta yaş kriziyle mi mücadele edeceksiniz yoksa çocuklarınızla tartışacaksınız? Simülasyon ile erken yaşta boomer olmayı deneyimleyin.

Wwe 2k23 cover art q35n 13

6.WWE 2K23 – 17 Mart

Mart ayında çıkacak yeni PC oyunları arasında güreş hayranlarını mutlu edecek bir oyunumuz da var. Bu kez WWE 2K23, genişletilmiş özellikler, daha iyi grafikler ve aralarında Roman Reigns ve Cody Rhodes’un da bulunduğu derin ve efsane süperstar kadrosuyla geliyor. WarGames özelliği ilk kez sunulacak ve 3’e 3 ve 4’e 4 çok oyunculu kapışmalar sunacak.

Capsule 616x353 13

7.Tchia – 21 Mart

Tchia, teknenizle güzel bir takımada etrafında dolaşabileceğiniz ve bulduğunuz herhangi bir hayvanın veya nesnenin kontrolünü ele geçirebileceğiniz bir açık dünya macerasıdır. Babasını zalim Meavora’nın ellerinden kurtarmak için çıktığı yolculukta karakterimize eşlik edin. Oyunun bir güzel detayından da bahsetmeden olmaz. Tchia’da tamamen çalınabilir bir ukulele sizi bekliyor olacak, bir yandan enstürman bilginizi geliştirebilirsiniz.

Atelier ryza 14

8.Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key – 24 Mart

Sevgili simyacımızın bir başka macerası daha! Ryza ve arkadaşları, Kerk Adaları adı verişen bir grup ada’da simyanın köklerini kullanarak evlerini kurtarma umuduyla evrenin kodunu çözmeye çalışacaklar.

Atelier ryza 15

Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key, oyuncuların özgürce keşfetmeleri için birbirine sorunsuzca bağlanan çok sayıda harita sunar. Ayrıca hem savaş içinde hem de savaş dışında çeşitli etkilere sahip “anahtarlar” içeren yeni bir “Anahtar” sistemi sunar. Mart 2023 oyun atölyemizde olmazsa olmaz bir oyun diyebiliriz.

Resident evil 4 remake on siparis 16

9.Resident Evil 4 Remake – 24 Mart

Resident Evil 4 Remake, listemizdeki bir önceki oyunla aynı gün çıkacağı için; rahat olan her şeye içerlenen oyuncular işte size fırsat! Re4’ün tamamen yeniden yapılan versiyonunda, tenha bir avrupa köyünde ABD Başkan’ının kızı Ashley Graham’ı kurtarmak için Leon S. Kennedy’nin yerine geçecekseniz. Yerlilerle ilgili gariplikleri keşfetmek ve çok geç olmadan Ashley’i kurtarmak bizlere düşüyor.

Resident evil 4 remake on siparis 17 1
Re4 18 1
Lost 19

10.The Last of Us Part I – 28 Mart

Last of Us hakkında pek bir açıklamaya gerek yok diye düşünüyoruz hele ki HBO’nun yeni tv serisi olarak bizi büyülemişken. PlayStation’a özel en sevilen oyunlardan birinin bilgisayarımıza ulaşması epey bir vakit aldı ama artık çok yakınız. Üstelik, yalnızca bir bağlantı noktası değil, aynı zamanda gelişmiş grafikler, animasyonlar ve Left Behind DLC’nin de zaten dahil olduğu tam teşekküllü bir yeniden yapım.

1400x788the last 20
Crime 21

11.Crime Boss: Rockay City – 28 Mart

Chuck Norris, Danny Trejo, ve Michael Madsen’ı aynı oyunda görmek mi? Bu derece muhteşem aksiyon film yıldızları bir araya geldiğinde ters ne gidebilir ki? Crime Boss: Rockay City, kurnazlığınızı ve silahlarınızı kullanarak kendi suç imparatorluğunuzu kurmaya çalıştığınız bir kooperatif FPS oyunudur. Silahlarla dolu bir ortamda sendikalar ve Şerif Norris sizi durdurmaya çalışacağından işler çok da kolay olmayabilir.

Crime boss r 22 1
Crime boss rockay 23 1
Forza horizon 24

12.Forza Horizon 5: Rally Adventure (DLC) – 29 Mart

2023 Mart ayı listemize Forza Horizon 5 oyunumuzu da eklemezsek olmaz. Sunulan yeni genişleme paketi ile 10 yeni model araba sizleri bekliyor olacak. Forza Horizon 5: Rally Adventure, ralli yarışlarını seven oyuncular için harika bir deneyim sunacak. Yeni zorlu yarış pistleri, özelleştirilebilir araçlar ve zorlu koşullar, oyuncuların yarış becerilerini test etmelerine olanak tanıyacak.

Fh5 rally adventure 25
Ravenbound screenshot 27

13.Ravenbound – 30 Mart

Ravenbound, hapsedilmiş Tanrılar tarafından dövülmüş ebedi bir silah olan Raven’ın kontrolünü ele aldığımız bir aksiyon rogue-lite RPG oyunudur. Güçlerinizi geri kazanmak için Vessels adlı savaşçıların kontrolünü ele geçirmesi ve uçsuz bucaksız Avalt diyarını keşfetmeniz gerekecek. Son göreviniz, yol boyunca askerler, troller ve iblislerle savaşarak Hain’i öldürmek için yeterli gücü elde etmek olacak. Rogue-lite RPG oyunlarından keyif alıyorsanız bu oyun tam sizlere göre.

Maxresdefault 26 1
Header 26

14.Dredge – 30 Mart

Dredge’de Marrows adlı takımadalarında işine başlamaya çalışan genç bir balıkçı olduğumuz bu oyunda merak etmeyin sadece balık tutmayacaksınız. Black Salt Games’in bu ilk oyunu, işleri renklendirmek için ilginç karakter tasarımları ile Lovecraftian korku sunuyor.

Ss 6e4 27 1
Dead 1

Her bölge yeni zorluklar, sakinler ve sırlar sunmakta ve oyunun son adımlarına geldiğinizde bahsettiğimiz korku unsurlarını iliklerinizde hissedebileceğinizi söylemekteler.

7dbbf7c61b10fb1 28

15.System Shock – 30 Mart

Merkez İstasyon’un kontrolünü ele geçirip mürettebatını cyborglar ve mutantlardan oluşan bir orduya dönüştüren psikotik yapay zeka SHODAN ile tanışın. Onu durdurmak ve insanlığın yok oluşunu önlemeye çalışmak sizin elinizde! Bu açıklama kulağınıza ilginç geldiyse, ve BioShock veya Deus Ex hayranıysanız, kesinlikle bu iki oyuna da ilham veren System Shock’u oynayın. Yeniden yapımı hak eden çok fazla oyun yok ama bu bilim kurgu klasiği kesinlikle onlardan biri.

Ss 2482f9beb481f 29

Bu aylık yeni çıkanlar listemiz bu şekilde iyi oyunlar! Önümüzdeki ay görüşmek üzere.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın