Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Nvidia Rtx Week Left
Nvidia Rtx Week Right

ASUS Republic of Gamers, ROG Strix Scope II 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu

Yeni ROG NX Snow anahtarlarına sahip ilk kablosuz ROG %96 klavye

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Masada çok daha az yer kaplayan bu kompakt %96 klavyede tüm fonksiyon tuşları ve nümerik klavye yerini koruyor.
  • Önceden kaygan hale getirilen ROG NX Snow anahtarlar klavye çalışırken değiştirilebiliyor, tutarlı, harika ve hızlı bir kullanım deneyimi sunuyor. Tuşlar ROG PBT çift döküm kalıp veya UV kaplama ABS başlıklarla geliyor.
  • Ses emici köpük ve anahtarlardaki ekstra tamponlar ekstra gürültü ve yankı oluşmasını engelliyor ve tuş seslerini kulağa daha hoş hale getiriyor.
  • ROG SpeedNova teknolojisi ve yeni ROG Omni Receiver ile üç farklı bağlantı modu kullanılabiliyor.
Asus republic of gamers rog strix scope ii 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu1

ASUSRepublic of Gamers (ROG) bugün, ROG Strix Strix Scope II 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu. Çok yönlülükte olağanüstü bir seviyeye ulaşan bu kompakt klavye, %100 klavyelerde yer alan tüm fonksiyon tuşlarını ve nümerik klavyeyi %96 boyutta bir dizilimle sunabiliyor. Oyuncular Strix Scope II 96 Wireless klavyeyi Bluetooth® üzerinden üç farklı cihaza bağlayabiliyor.

Kullanıcılar ayrıca ROG SpeedNova kablosuz bağlantı teknolojisi ve Omni Receiver ile 2,4 Ghz RF bağlantıyı da kullanabiliyor. Ayrıca USB ile kablosuz kullanım da mümkün. Önceden kaygan hale getirilen ve çalışırken değiştirilebilen ROG NX Snow mekanik anahtarlar hızlı kullanım, rahat ve tutarlı basma hissi ve dayanıklılık sağlıyor. Yerleşik ses emici köpük ve anahtarlardaki tamponlar ekstra gürültü ve yankı oluşmasını engelleyerek tuş seslerini kulağa hoş hale getiriyor. Önceden kaygan hale getirilen, düşük sürtünmeli sabitleyiciler sayesinde yazı yazmak da ayrı bir keyif.

Uzun tuşlar çok daha pürüzsüz bir basma hissi sunuyor. Anahtarların üzerinde dayanıklı ROG PBT çift döküm kalıp tuş başlıkları veya birinci sınıf his veren parlama önleyici UV kaplama ABS tuş başlıkları kullanılabiliyor. Strix Scope II 96 Wireless modeline yakında tam boy Strix Scope II ve Strix Scope II RX oyuncu klavyeleri de katılacak.

Asus republic of gamers rog strix scope ii 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu2

Olağanüstü yazı yazma deneyimi

Strix Scope II 96 Wireless, plastik bileşenlerden yararlanarak son derece pürüzsüz basma hiss veren ROG NX Snow mekanik anahtarların kullanıldığı ilk %96 boyutlu ROG klavye modeli. Anahtarların üst kısmındaki yuva polikarbonattan (PC) üretilirken, kök ve alt yuvaları ise sırasıyla polioksimetilen (POM) bileşimi ve polioksimetilenden üretiliyor. Anahtarlardaki korumalı kök kısımları tuşun dayanıklılığını artırıyor ve toz girmesini önlüyor.

Özel olarak ayarlanan ve fabrikada kaygan hale getirilen bu anahtarlar sağlam ve kulağa hoş gelen sesler çıkaran tuşlar sunuyor. Anahtarların üzerinde dayanıklı ROG PBT çift döküm kalıp tuş başlıkları veya birinci sınıf his veren parlama önleyici UV kaplama ABS tuş başlıkları kullanılabiliyor. Oyuncular istedikleri zaman anahtarları değiştirip[1] kendilerine özel bir deneyim oluşturabiliyor.

Diğer üstün özellikler arasında alt yuvadaki emici silikon köpük, baskı devre kartının montaj bölümün üzerindeki ekstra tampon katman ve anahtarların altına yerleştirilerek tuşların daha iyi ses çıkarmasını sağlayan entegre tamponlar bulunuyor.

Strix Scope II 96 Wireless klavyede çok işlevli bir tuş, medya dosyası oynatmak, ses seviyesini ve klavye aydınlatmasını aydınlatmak için de tekerlekler yer alıyor. Ayrıca F1-F5 tuşları Xbox Game Bar kısayol tuşları ve kayıt işlevleri için önceden programlanmış halde geliyor.

Asus republic of gamers rog strix scope ii 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu2 2
Asus republic of gamers rog strix scope ii 96 kablosuz oyuncu klavyesini duyurdu3

Çok yönlü üç farklı bağlantı modu

ROG SpeedNova kablosuz bağlantı teknolojisi 2,4 Ghz RF modunda (RGB ve OLED kapalıyken) 1500 saatten fazla kesintisiz, gecikmesiz oyun deneyimi vadediyor. ROG Omni Receiver tek bir USB bağlantı aygıtıyla birden fazla kablosuz bağlantı kurulmasına imkan veriyor. Bunu yaparken de performanstan ödün vermiyor. Oyuncular ayrıca Bluetooth ile aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor veya kablolu USB modunu kullanırken cihaz şarj edebiliyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER[1]

BağlantıUSB 2.0, Bluetooth®, RF 2.4 GHz
Dizilim%96 dizilim
AnahtarROG NX Mekanik Anahtarlar
Arka AydınlatmaHer tuşta RGB LED
Üst kasaAlaşım
Tuş başlıkları ABS / PBT çift döküm kalıp (sadece ABD, Birleşik Krallık, Kore, Tayvan, Çin, Norveç, Almanya dizilimleri için)
Anti-ghosting%100 anti-ghosting
Sorgu oranı1000 Hz
Makro tuşlarıTüm tuşlar programlanabilir
Makro kaydıKullanım sırasında kayıt desteği
Kablo türü2 m, çıkarılabilir, örgü, USB Type-A® – USB Type-C® kablo
Pil Şarj edilebilir lityum iyon pil, RGB kapalıyken 1300 saate kadar pil ömrü
Paket içeriği1 x ROG Strix Scope II 96 Wireless 1 x Bilek desteği 1 x 2’si 1 arada ROG tuş başlkğı ve anahtar çıkarma aracı 1 x ROG Omni Receiver 1 x USB uzatıcı 1 x ROG temalı boşluk tuşu başlığı 1 x USB kablosu 1 x ROG çıkartması 1 x Hızlı Başlangıç Kılavuzu 1 x Garanti kitapçığı
Dahili BellekBeş özelleştirilebilir profil ve bir varsayılan profil
Özel Medya Tuşları1 x çok işlevli kontrol düğmesi 1 x üç yönlü tekerlek
Medya tuşlarıGame Bar’ı açma (Fn+F1) Ekran görüntüsü alma (Fn+F2) Son 30 saniyeyi kaydetme (Fn+F3) Kayıt durdurma/başlatma (Fn+F4) Mikrofon kaydı başlatma/durdurma (Fn+F5) Oynatma/duraklatma (Fn+F6) Önceki parça (Fn+F7) Sonraki parça (F8) Ses kapatma (Fn+F9) Ses kısma (Fn+F10) Ses açma (Fn+F11) Gizlilik tuşu (F12)

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın