Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

EŞİ GÖRÜLMEMİŞ HIZ:  RAZER ANALOG KLAVYELER İÇİN HIZLI TETİK MODU GELDİ!

Razer analog kalvyeleri için hızlı tetik modunu getirdi. “Oyun deneyiminizi yükseltmek için sürekli olarak oyunun kurallarını değiştiren yenilikler sunma taahhüdümüz Razer’daki en önemli önceliklerden biridir. Bugün, Razer Synapse – Rapid Trigger Mode (Hızlı Tetik Modu) aracılığıyla Razer Huntsman V2 Analog ve Razer Huntsman Mini Analog için özel bir güncelleme paylaşmaktan heyecan duyuyoruz!” duyurusunda bulunan Razer açıkçası bizleri heyecanlandırdı. Gelin detaylarına bakalım.

Hız, duyarlılık ve hassasiyet, profesyonel oyun deneyiminin merkezinde yer alır, biz de e-spor oyuncularının Hızlı Tetik işlevine sahip klavyeleri benimsediğini fark ettik. Hızlı Tetik Modu ile oyuncuların klavyeleriyle oynama şekillerinde devrim yaratıyoruz. Bu mod, minimum çabayla klavyedeki bir tuşu tekrar tekrar bas-çek yaparak kullanmanıza izin verir. Özellikle FPS oyunları ve ritim oyunları gibi türler için yararlı olan tuş yanıt hızı özelliği sizlere oyunlarda rekabet avantajı sağlayacak. Yoğun oyun seanslarında her milisaniye önemlidir. O isabetli atışı elde etmek için hareketin ortasında ayakta durma pozisyonuna geçebildiğinizi veya yalnızca en küçük parmak hareketiyle rakiplerinizden daha hızlı bir şekilde güvenli bir yere kaçabildiğinizi hayal edin.

Peki, Hızlı Tetik Modu tam olarak nasıl çalışıyor?

Esi gorulmemis hiz razer analog klavyeler icin hizli tetik modu geldi 1

Geleneksel olarak, bir tuş vuruşunun kaydedilmesi için bir anahtarın sabit bir çalıştırma noktasından geçmesi gerekir. Bir sonraki tuş vuruşunun yapılabilmesi için, anahtarın önce sabit sıfırlama noktasının ötesine geçerek sıfırlanması gerekir.

Esi gorulmemis hiz razer analog klavyeler icin hizli tetik modu geldi1

Hızlı Tetik Modu ile bu sıfırlama noktası artık sabit değil. Bunun yerine anahtar, bir tuş vuruşu kaydedildikten sonra yukarı doğru hareket etmeye başladığı anda sıfırlanır. Bu özellik ile aynı tuşa bas-çek yapmak daha az tuş hareketi gerektirdiğinden, tekrarlanan tuş vuruşlarını çok daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak Hızlı Tetikleme Modu, 0,1 mm’lik ultra ince hassasiyet seviyesine kadar indirebileceğiniz geniş bir kişiselleştirme özelliğine de sahiptir.

Hızlı Tetik Modunun çalışması için klavyenin her bir tuşa ne kadar basıldığını bilmesi gerekir. Bu nedenle, bu yeniliğin kalbi Razer™ Analog Optik Anahtarlar’ımızdır. Optik teknolojiyi kullanan bu anahtarlar, en üst düzeyde hassasiyet sağlarken sıcaklıktan veya manyetik parazitten etkilenmez.

İşin en iyi kısım ise Hızlı Tetik Modu’nun ücretsiz olarak geliyor olması. Tek yapmanız gereken Razer Synapse’i en son sürüme güncellemek.

Esi gorulmemis hiz razer analog klavyeler icin hizli tetik modu geldi2

Razer Synapse’i güncellemek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  1. Uyumlu Razer klavyesini PC’nize takın.
  2. Masaüstünüzün sağ alt tarafındaki sistem tepsisini genişletin.
  3. Razer Central simgesine sağ tıklayın.
  4. Menüden “Güncellemeleri Kontrol Et”i seçin.
  5. “GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET” seçeneğine tıklayın.
  6. Yeni bir güncelleme varsa yüklemek için “GÜNCELLE”ye tıklayın.
  7. Güncellendikten sonra, Razer Synapse’de tamamen yeni bir “Etkinleştirme” sekmesi göreceksiniz. Hızlı Tetikleme Modunun etkinleştirilmesini istediğiniz tuşları seçmeniz ve yukarı vuruş ve/veya aşağı vuruş hassasiyetini ayarlamanız yeterlidir.

Hızın çok önemli olduğu bir ortamda, bu özelliği her yerdeki oyunculara sunmaktan gurur duyuyoruz çünkü topluluğumuzu dinlemeye ve oyunculara şimdiye kadarki en rekabetçi avantajları sağlamaya inanıyoruz. Bu yükseltme, eğrinin bir adım önünde olma ve kullanıcılarımıza mükemmelleşmeleri için araçlar sağlama taahhüdümüzü yansıtıyor. 

Razer’da, lansman sonrasında bile ürünlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Güncelleme artık Razer Synapse‘in bir yazılım güncellemesi aracılığıyla edinilebilir. Razer.com‘da Razer Klavyelerde Hızlı Tetik Modu hakkında daha fazla bilgi edinin.

Razer, oyuncular ve teknoloji tutkunları arasında tanınmış bir markadır. Üstün performans, şık tasarım ve yenilikçi özelliklerle donatılan Razer ekipmanları, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşımak için tasarlanmıştır. Razer’ın klavyeleri, fareleri, kulaklıkları ve diğer aksesuarları, yüksek hassasiyet, hızlı tepki süresi ve kullanıcı dostu ergonomik tasarımlarıyla bilinir. Bu ürünler, oyunlarda keskin kontrol, mükemmel ses kalitesi ve dayanıklılık sağlar. Razer Synapse yazılımıyla da entegre çalışan ekipmanlar, kişiselleştirme seçenekleri sunar ve kullanıcılara özelleştirilmiş ayarlarla oyun deneyimini optimize etme imkanı verir. Razer ekipmanları, hem profesyonel oyuncular hem de rekabetçi olmayan oyuncular için oyun performansını en üst seviyede deneyimlemek isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.

Razer ekipmanlarını doya doya kullanmak adına buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın