Axess ve Maximum kartlara vade farksız ek taksit fırsatı!

Hafta içi Saat 14:00'a kadar ödemesi onaylanan hazır sistem harici siparişlerde aynı gün Kargo Ücretsiz!*

Nvidia Rtx Week Left
Nvidia Rtx Week Right

AMD, Ryzen 7000 CPU serisiyle birlikte Starfield oyununu paket olarak sunmaya karar verdi.

Newegg websitesi, AMD’nin Bethesda’nın Starfield oyununu içeren yeni bir oyun paketi duyuracağını ortaya koyuyor.

Bir okuyucumuzun son keşfiyle ortaya çıkan bir gelişme, Newegg websitesinde yeni bir oyun paketi sayfasının ortaya çıkmasıdır. Bu gelişme, AMD’nin, çok beklenen Starfield oyununu içeren yeni bir oyun paketi sunmaya yaklaştığına dair güçlü bir işarettir. Bu açığa çıkan bilgiyi daha da ilginç kılan şey, AMD’nin geçtiğimiz hafta duyurduğu ünlü oyun geliştirici Bethesda ile olan ortaklık duyurusuna yakınlığıdır.

Promosyon sayfasına göre, Ryzen 7000 serisindeki tüm işlemcilerin, Ryzen 5 7600 gibi daha uygun fiyatlı 223 dolarlık SKU da dahil olmak üzere, bu yaklaşan promosyona katılmaya uygun olacağı görünmektedir. Belirtilen belirli işlemciler şunlardır:

  • Ryzen 9 7950X3D
  • Ryzen 9 7950X
  • Ryzen 9 7900X3D
  • Ryzen 9 7900X
  • Ryzen 9 7900
  • Ryzen 7 7800X3D
  • Ryzen 7 7700X
  • Ryzen 7 7700
  • Ryzen 5 7600X
  • Ryzen 5 7600
Amd ryzen 7000 cpu serisiyle birlikte starfield oyununu paket olarak sunmaya karar verdi1

Ancak, şu anda Radeon GPU’lar için potansiyel bir oyun paketi hakkında herhangi bir bilgi verilmediğini belirtmek önemlidir. Önceki promosyon, The Last of Us Part 1’i içeren bir paketi kapsıyordu ve Mayıs ayının sonlarında sona erdi, o zamandan beri herhangi bir güncelleme yapılmadı. Benzer şekilde, STAR WARS Jedi Survivor’ı içeren Ryzen 7000 paketi 30 Haziran’da sona erdi.

Bu oyunun piyasaya sürülmesi için AMD’nin özel bir PC ortağı olarak görev alacağını vurgulamak önemlidir. Bu nedenle, kullanıcılar FSR 2.0 desteğinin, geçtiğimiz hafta duyurulduğu gibi, piyasaya çıkış gününden itibaren bekleyebilirler. Bununla birlikte, AMD ve Bethesda’nın kullanıcıların ortaya attığı önemli bir soruyu ele almadığı için oyun topluluğunun tepkisi biraz karışık oldu: NVIDIA DLSS ve Intel XeSS de desteklenecek mi? Ne yazık ki, AMD bu konuda sırılsıklam bir tutum sergileyerek, bu basit soruya açık bir cevap vermemeyi tercih etti.

Starfield oyun paketinin yakında duyurulması bekleniyor, muhtemelen önümüzdeki haftanın başlarında.

Tüm oyunları doya doya oynayabilmek için en iyi bilgisayarlar ve ekipmanları buradan inceleyebilirsiniz!

Teknoloji dünyası hakkında en son çıkan haberleri takip etmek için bizi twitter ve instagram sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz!

Kaynak: VideoCardz

Paylaş:

EN UYGUN FİYATLI GAMİNG ÜRÜNLER

Yorum yapın