ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop vs Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop ile Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop, Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi için karşılaştırma tablosu
  ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
Resim Asus Rog Strix G16 G615jh Rv052 Gaming Intel Core I5 13450hx 16gb Ddr5 512gb Ssd Rtx5050 8gb 115w 16 Inç Full Hd+ 165hz 3ms Freedos Gaming Laptop 1 Görüntülü bilgisayar Alienware oyun laptopu, 16GB RAM, 2TB SSD, RTX 5060 ekran kartı, 16 inç ekran, 120Hz yenileme hızı ve 2 yıl garanti ile yüksek performanslı gaming dizüstü bilgisayar.
Fiyat En Düşük: 59.999,00  En Düşük: 62.998,99
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
Marka ASUS Dell
EAN 4711636115421 5397184909041v1
Üretici kodu G615JH-RV052 AC16250-C71615U56Nv1
SKU 117914 119332
İşletim Sistemi FreeDos Ubuntu
İşlemci Üreticisi INTEL INTEL
İşlemci Serisi Core i5 Core 7
İşlemci Nesli Intel 13. Nesil Intel Core 2. Nesil
İşlemci Modeli Core i5-13450HX Core 7 240H
İşlemci Turbo Hızı 4,6 GHz 5,2 GHz
İşlemci Temel Hızı 3,4 GHz 1,8 GHz
Çekirdek sayısı 10 Çekirdek 10 Çekirdek
İş Parçacığı Sayısı 16 İş Parçacığı 16 İş Parçacığı
Grafik işlemci üretici NVIDIA NVIDIA
Grafik işlemci serisi GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU
Grafik işlemci modeli GeForce RTX 5050 - Laptop GPU GeForce RTX 5060 - Laptop GPU
Grafik Bellek 8 GB 8 GB
Grafik Bellek Tipi GDDR7 GDDR7
Grafik işlemci Alt Sistem Gücü 115 Watt 80 Watt
Panel Türü WVA
Ekran Boyutu 16 inç 16 inç
Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1200 2560 x 1600
Tazeleme Hızı 165 Hz 120 Hz
Tepkime Süresi 3 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 16:10 16:10
Adaptör Gücü 280 Watt
Aydınlatma Arka Aydınlatmalı Arka Aydınlatmalı
Dahili Kamera Dahili HD Kamera Dahili HD Kamera
Depolama Biçimi M.2 2280 M.2 2280
Depolama Kapasitesi 512 GB 2 TB
Depolama Tipi Dahili SSD Dahili SSD
Desteklediği Giriş / Çıkışlar Thunderbolt, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ethernet HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet
USB Portları 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C, 1 x Thunderbolt 4 2 x USB Tip-A, 2 x USB Tip-C
Görüntü Portları 1 x HDMI 2.1 1 x HDMI 2.1
Garanti Süresi 2 Yıl 2 Yıl (Yerinde Garanti)
Hoparlör Dahili Hoparlör Dahili Hoparlör
Kablolu Ağ 1 x Gigabit Ethernet 1 x Gigabit Ethernet
Kablosuz Ağ Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be)
Klavye Dili Türkçe Q Türkçe Q
Klavye Tipi Standart Standart
Model Adı G615JH-RV052 AC16250-C71615U56Nv1
Ön bellek 20 MB 24 MB
Ram Hızı 5600 MHz 5600 MHz
Ram Kapasitesi 16 GB (2x8) 16 GB
Ram Tipi DDR5 DDR5
Renk Eclipse Gray
Renk Doğruluğu 100% sRGB