ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop vs Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi
ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop ile Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
| ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop | Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi | |
|---|---|---|
| Resim |
| Sepete ekle | Sepete Ekle | Sepete Ekle |
| Stok durumu | Stokta | Stokta |
| Ürün Adı | ASUS ROG Strix G16 G615JH-RV052-Gaming Intel Core i5-13450HX GeForce RTX 5050 8GB 115W 16GB DDR5 512GB SSD 16 inç Full HD+ 165Hz 3ms FreeDos Gaming Laptop | Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 2TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA Ubuntu Gaming Laptop (AC16250-C71615U56Nv1) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi |
| Marka | ASUS | Dell |
| EAN | 4711636115421 | 5397184909041v1 |
| Üretici kodu | G615JH-RV052 | AC16250-C71615U56Nv1 |
| SKU | 117914 | 119332 |
| İşletim Sistemi | FreeDos | Ubuntu |
| İşlemci Üreticisi | INTEL | INTEL |
| İşlemci Serisi | Core i5 | Core 7 |
| İşlemci Nesli | Intel 13. Nesil | Intel Core 2. Nesil |
| İşlemci Modeli | Core i5-13450HX | Core 7 240H |
| İşlemci Turbo Hızı | 4,6 GHz | 5,2 GHz |
| İşlemci Temel Hızı | 3,4 GHz | 1,8 GHz |
| Çekirdek sayısı | 10 Çekirdek | 10 Çekirdek |
| İş Parçacığı Sayısı | 16 İş Parçacığı | 16 İş Parçacığı |
| Grafik işlemci üretici | NVIDIA | NVIDIA |
| Grafik işlemci serisi | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU |
| Grafik işlemci modeli | GeForce RTX 5050 - Laptop GPU | GeForce RTX 5060 - Laptop GPU |
| Grafik Bellek | 8 GB | 8 GB |
| Grafik Bellek Tipi | GDDR7 | GDDR7 |
| Grafik işlemci Alt Sistem Gücü | 115 Watt | 80 Watt |
| Panel Türü | — | WVA |
| Ekran Boyutu | 16 inç | 16 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 2560 x 1600 |
| Tazeleme Hızı | 165 Hz | 120 Hz |
| Tepkime Süresi | 3 Ms | — |
| Görüş Açısı | 178° Yatay / 178° Dikey | 178° Yatay / 178° Dikey |
| En/Boy Oranı | 16:10 | 16:10 |
| Adaptör Gücü | 280 Watt | — |
| Aydınlatma | Arka Aydınlatmalı | Arka Aydınlatmalı |
| Dahili Kamera | Dahili HD Kamera | Dahili HD Kamera |
| Depolama Biçimi | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Depolama Kapasitesi | 512 GB | 2 TB |
| Depolama Tipi | Dahili SSD | Dahili SSD |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | Thunderbolt, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ethernet | HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet |
| USB Portları | 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C, 1 x Thunderbolt 4 | 2 x USB Tip-A, 2 x USB Tip-C |
| Görüntü Portları | 1 x HDMI 2.1 | 1 x HDMI 2.1 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl | 2 Yıl (Yerinde Garanti) |
| Hoparlör | Dahili Hoparlör | Dahili Hoparlör |
| Kablolu Ağ | 1 x Gigabit Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Kablosuz Ağ | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Klavye Dili | Türkçe Q | Türkçe Q |
| Klavye Tipi | Standart | Standart |
| Model Adı | G615JH-RV052 | AC16250-C71615U56Nv1 |
| Ön bellek | 20 MB | 24 MB |
| Ram Hızı | 5600 MHz | 5600 MHz |
| Ram Kapasitesi | 16 GB (2x8) | 16 GB |
| Ram Tipi | DDR5 | DDR5 |
| Renk | Eclipse Gray | — |
| Renk Doğruluğu | — | 100% sRGB |