ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör vs ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ile ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör, ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör
Resim Asus Rog Strix Oled Xg34wcdg 34 Inç 175hz 0.03ms Uwqhd Adaptive Sync Qd Oled Kavisli Gaming Monitör 1 ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 4K UHD OLED Gaming Monitör, 240Hz yenileme hızı, 0.03ms tepki süresi, Adaptive Sync ve QD-OLED teknolojisi ile yüksek performans sağlar.
Fiyat 42.499,00  En Düşük: 76.999,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör
Değerlendirme
5.00 out of 5
Marka ASUS ASUS
EAN 4711387973332 4711636274623
SKU 119350 120424
Panel Türü QD-OLED QD-OLED
Panel Tipi Kavisli Düz
Ekran Boyutu 34 inç 31,5 inç
Ekran Çözünürlüğü 3440 x 1440 3840 x 2160 (4K)
Tazeleme Hızı 175 Hz 240 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 0,03 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 21:9 16:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 3 x USB-Tip-A 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kontrast Oranı 1500000:1 1500000:1
Model Adı XG34WCDG PG32UCDM3
Parlaklık 250 cd/m² 1000 cd/㎡
Renk Siyah Siyah
Renk Doğruluğu 99,3% DCI-P3 99% DCI-P3