ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör vs ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ile ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
| ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör | ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör | |
|---|---|---|
| Resim |
| Sepete ekle | Sepete Ekle | Sepete Ekle |
| Stok durumu | Stokta | Stokta |
| Ürün Adı | ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör | ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM3 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD Adaptive Sync QD-OLED Gaming Monitör |
| Değerlendirme | — | |
| Marka | ASUS | ASUS |
| EAN | 4711387973332 | 4711636274623 |
| SKU | 119350 | 120424 |
| Panel Türü | QD-OLED | QD-OLED |
| Panel Tipi | Kavisli | Düz |
| Ekran Boyutu | 34 inç | 31,5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 3440 x 1440 | 3840 x 2160 (4K) |
| Tazeleme Hızı | 175 Hz | 240 Hz |
| Tepkime Süresi | 0,03 Ms | 0,03 Ms |
| Görüş Açısı | 178° Yatay / 178° Dikey | 178° Yatay / 178° Dikey |
| En/Boy Oranı | 21:9 | 16:9 |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) | DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) |
| USB Portları | 3 x USB-Tip-A | 3 x USB-Tip-A, 1 x USB Tip-C |
| Garanti Süresi | 3 Yıl | 3 Yıl |
| Kontrast Oranı | 1500000:1 | 1500000:1 |
| Model Adı | XG34WCDG | PG32UCDM3 |
| Parlaklık | 250 cd/m² | 1000 cd/㎡ |
| Renk | Siyah | Siyah |
| Renk Doğruluğu | 99,3% DCI-P3 | 99% DCI-P3 |