Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi vs MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi ile MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
| Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi | MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop | |
|---|---|---|
| Resim |
| Sepete ekle | Sepete Ekle | Sepete Ekle |
| Stok durumu | Stokta | Stokta |
| Ürün Adı | Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç 2K WQXGA 120Hz WVA W11 Home Gaming Laptop (AC16250-C716156W) - 2 Yıl Yerinde Servis Garantisi | MSI CYBORG 15 B13WFKG-490XTR Intel Core i7-13620H GeForce RTX 5060 8GB 16GB DDR5 1TB SSD 15.6 inç Full HD 144Hz IPS-Level FreeDos Gaming Laptop |
| Marka | Dell | MSI |
| EAN | 5397184908952 | 4711377399289 |
| Üretici kodu | AC16250-C716156W | CYBORG 15 B13WFKG-490XTR |
| SKU | 118232 | 119216 |
| İşletim Sistemi | Windows 11 Home | FreeDos |
| İşlemci Üreticisi | INTEL | INTEL |
| İşlemci Serisi | Core 7 | Core i7 |
| İşlemci Nesli | Intel Core 2. Nesil | Intel 13. Nesil |
| İşlemci Modeli | Core 7 240H | Core i7-13620H |
| İşlemci Turbo Hızı | 5,2 GHz | 4,9 GHz |
| İşlemci Temel Hızı | 1,8 GHz | 3,6 GHz |
| Çekirdek sayısı | 10 Çekirdek | 10 Çekirdek |
| İş Parçacığı Sayısı | 16 İş Parçacığı | 16 İş Parçacığı |
| Grafik işlemci üretici | NVIDIA | NVIDIA |
| Grafik işlemci serisi | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU | GeForce RTX 50 Serisi - Laptop GPU |
| Grafik işlemci modeli | GeForce RTX 5060 - Laptop GPU | GeForce RTX 5060 - Laptop GPU |
| Grafik Bellek | 8 GB | 8 GB |
| Grafik Bellek Tipi | GDDR7 | GDDR7 |
| Grafik işlemci Alt Sistem Gücü | — | 55 Watt |
| Panel Türü | WVA | IPS Level |
| Ekran Boyutu | 16 inç | 15,6 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 | 1920 x 1080 |
| Tazeleme Hızı | 120 Hz | 144 Hz |
| Görüş Açısı | 178° Yatay / 178° Dikey | 178° Yatay / 178° Dikey |
| En/Boy Oranı | 16:10 | 16:9 |
| Adaptör Gücü | — | 120 Watt |
| Ağırlık | — | 2,1 kg |
| Aydınlatma | Arka Aydınlatmalı | RGB |
| Dahili Kamera | Dahili HD Kamera | Dahili HD Kamera |
| Depolama Biçimi | M.2 2280 | M.2 2280 |
| Depolama Kapasitesi | 1 TB | 1 TB |
| Depolama Maksimum Slot | — | 1x M.2 SSD Slot |
| Depolama Tipi | Dahili SSD | Dahili SSD |
| Desteklediği Giriş / Çıkışlar | HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet | HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm), Ethernet |
| USB Portları | 2 x USB Tip-A, 2 x USB Tip-C | 2 x USB Tip-A, 1 x USB Tip-C |
| Görüntü Portları | 1 x HDMI 2.1 | 1 x HDMI 2.1 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl (Yerinde Garanti) | 2 Yıl |
| Hoparlör | Dahili Hoparlör | Dahili Hoparlör |
| Kablolu Ağ | 1 x Gigabit Ethernet | 1 x Gigabit Ethernet |
| Kablosuz Ağ | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Klavye Dili | Türkçe Q | Türkçe Q |
| Klavye Tipi | Standart | Standart |
| Model Adı | AC16250-C716156W | CYBORG 15 B13WFKG-490XTR |
| Ön bellek | 24 MB | 24 MB |
| Ram Hızı | 5600 MHz | 5200 MHz |
| Ram Kapasitesi | 16 GB | 16 GB (1x16) |
| Ram Maksimum Kapasitesi | — | 96 GB |
| Ram Maksimum Slot | — | 2 Slot |
| Ram Tipi | DDR5 | DDR5 |
| Renk | — | Translucent Black |
| Renk Doğruluğu | 100% sRGB | — |