ASUS PRIME-750G 750W 80+Gold PCIe 5.1 Full Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı
Stokta
Prime 750W Gold Black Edition
ASUS Prime 750W Gold Black Edition PSU, çok yönlü PC’ler ve oyun sistemlerine verimli ve dayanıklı güç dağıtımı sağlar.
- ATX 3.1 Uyumluluğu: Prime Gold Serisi, ATX 3.1 yönergeleriyle uyumludur ve PCIe Gen 5.1 ekran kartlarına 600W’a kadar güç aktarımı için 16 pimli PCI® kablo ile birlikte gelir.
- Çift rulmanlı fan yatakları, kaymalı tasarımlara göre iki kat daha uzun kullanım ömrüne sahip.
- Tamamen modüler kablolar sisteminizin düzenli kalmasını sağlar.
- 8 yıl garanti dahil.
Prime 750W Gold Black Edition
MÜKEMMEL PERFORMANS
ATX 3.1 & PCIe 5.1 Uyumluluğu
80 PLUS & Cybenetics Gold Sertifikası
ASUS Prime 750W Gold PSU, kendisine 80 PLUS Gold statüsü kazandıran düşük ESR’li kapasitörler ile verimli çalışma sağlar. %92’ye varan verimlilik sayesinde daha az ısı, daha az fan gürültüsü ve daha fazla güvenilirlik ortaya koyar.
Birinci Sınıf Örgülü Kablolar
Çift Rulmanlı Fanlar
Çift rulmanlı yatak üzerinde dönen 135mm fan, kaymalı yataklı tasarımlara göre iki kat daha uzun süre dayanır ve örnek niteliğinde soğutma sağlar.
Üstün Bakır Pimler
KORUMA
| Ürün Kimlik Bilgileri | |
|---|---|
| Model Adı | PRIME-750G |
| Üretici Kodu | 90YE00U2-B0NA00 |
| EAN | 4711636288194 |
ASUS Türkiye Garantili Ürün
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
| Güç Kaynağı Değeri | |
|---|---|
| Enerji Verimliliği | |
| Güç Kaynağı Tipi | |
| Güç Bağlantıları | 2 x PCI-E 6+2, 4 x Peripheral, 1 x 24 Pin ATX (20+4), 1 x PCIe 16 Pin, 2 x 4+4pin, 5 x Sata |
İlgili ürünler
ASUS USB-N10 Nano Kablosuz USB Adaptör
ASUS TUF Gaming CU4K30 4K 60Hz HDR Capture Card
ASUS ZenScreen GO MB16AWP 15.6 inç 60Hz 5ms Full HD IPS Taşınabilir Monitör
ASUS TUF Gaming VG279QM 27 inç 280Hz 1ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Pivot Gaming Monitör
Ürün etiketleri: 750W, 80+ Gold, ASUS, ATX, Full Modüler, Güç Kaynağı, PCIe 5.1, PRIME