ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör vs MSI MAG 346CQ 34 inç 180Hz 1ms UWQHD FreeSync Premium VA Kavisli Gaming Monitör
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör ile MSI MAG 346CQ 34 inç 180Hz 1ms UWQHD FreeSync Premium VA Kavisli Gaming Monitör karşılaştırması — fiyat, özellikler ve stok durumundaki farklara bakın.
ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör, MSI MAG 346CQ 34 inç 180Hz 1ms UWQHD FreeSync Premium VA Kavisli Gaming Monitör için karşılaştırma tablosu
  ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör MSI MAG 346CQ 34 inç 180Hz 1ms UWQHD FreeSync Premium VA Kavisli Gaming Monitör
Resim Asus Rog Strix Oled Xg34wcdg 34 Inç 175hz 0.03ms Uwqhd Adaptive Sync Qd Oled Kavisli Gaming Monitör 1 Yüksek çözünürlüklü 34 inç MSI oyun monitörü, 3440x1440 UHD ekran, 180Hz yenileme hızı, 1ms tepki süresi, HDR ready ve VA panel ile profesyonel gaming deneyimi sağlar.
Fiyat 42.499,00  16.496,00
Sepete ekle Sepete Ekle Sepete Ekle
Stok durumu Stokta Stokta
Ürün Adı ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG 34 inç 175Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör MSI MAG 346CQ 34 inç 180Hz 1ms UWQHD FreeSync Premium VA Kavisli Gaming Monitör
Marka ASUS MSI
EAN 4711387973332 4711377264631
Üretici kodu 90LM0B70-B01171 MAG 346CQ
SKU 119350 119628
Panel Türü QD-OLED VA
Panel Tipi Kavisli Kavisli
Ekran Boyutu 34 inç 34 inç
Ekran Çözünürlüğü 3440 x 1440 3440 x 1440
Tazeleme Hızı 175 Hz 180 Hz
Tepkime Süresi 0,03 Ms 1 Ms
Görüş Açısı 178° Yatay / 178° Dikey 178° Yatay / 178° Dikey
En/Boy Oranı 21:9 21:9
Desteklediği Giriş / Çıkışlar DisplayPort, HDMI, USB Tip-A, USB Tip-C, Ses Portu (3.5 mm) DisplayPort, HDMI, Ses Portu (3.5 mm)
USB Portları 3 x USB-Tip-A
Görüntü Portları 1 x USB-C, 1 x DisplayPort 1.4, 2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.0b
Garanti Süresi 3 Yıl 3 Yıl
Kablolar Display Port Kablo
Kontrast Oranı 1500000:1 4000:1
Model Adı XG34WCDG MAG 346CQ
Parlaklık 250 cd/m² 300 cd/m²
Renk Siyah Siyah
Renk Doğruluğu 99,3% DCI-P3 80% Adobe RGB, 100% sRGB, 75% DCI-P3